فارسی| En امروز : 4 اسفند 1397

فرماندار ساری:

ادارات در اجرای برنامه‌های ستاد اقامه نماز مشارکت کنند

کد خبر : 70583 16 تیر 1397
پ

فرماندار ساری با تأکید بر اجرای برنامه‌های ترویج فرهنگ نماز به‌صورت مطلوب توسط مسئولان مربوطه، تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی و ادارات بایستی در اجرای برنامه‌های مشارکتی ستاد اقامه نماز مشارکت و تعامل بیش‌ازپیش داشته باشند. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری، عباسعلی رضایی در جلسه شواری اقامه نماز فرمانداری ساری، با بیان آثار و برکات نماز بخصوص نماز جماعت و اثرگذاری آن در تمام مراحل زندگی فردی و اجتماعی انسان‌ها، گفت: نماز یک ارتباط شخصی فرد با خداوند متعال است که با برگزاری آن به‌صورت جماعت می‌توان تفکرات فردی را به تفکرات جمعی تبدیل و از آن بهره جست.
وی به نقش نماز و مساجد در پیروزی انقلاب اشاره و اظهار کرد: نماز در جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی نقش بسزایی دارد.

فرماندار شهرستان ساری با بیان اینکه مهم‌ترین رسالت خانواده‌های امروزی حفظ ارزش‌های اسلامی در خانواده‌ها است، گفت: امروزه دشمن برای مقابله باارزش‌های ایران اسلامی و تخریب آن در خانواده‌ها به جنگ نرم روی آورده است که برای مقابله با این امر باید ابعاد این دشمنی‌ها را شناخته و اهتمام بیشتر به حفظ ارزش‌های دینی در خانواده‌ها داشته باشیم.

وی با تأکید بر اجرای برنامه‌های ترویج فرهنگ نماز به‌صورت مطلوب توسط مسئولان مربوطه، تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی و ادارات بایستی در اجرای برنامه‌های مشارکتی ستاد اقامه نماز مشارکت و تعامل بیش‌ازپیش داشته باشند.
در ابتدای این جلسه حجت‌الاسلام وثیقی دبیر شورای اقامه نماز فرمانداری ساری بر برپایی نماز جماعت در ادارات تأکید و گفت: اگر نماز به معنای واقعی آن اقامه شود اکثر مشکلات و آسیب‌های اجتماعی در جامعه کاسته می‌شود.

اشتراک گذاری
پیوند ها