فارسی| En امروز : 3 اسفند 1397

جلسه شورای کشاورزی

جلسه شورای کشاورزی به ریاست سید جعفر رسولی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل 16 تیر 97

کد خبر : 70585 16 تیر 1397
پ

در سال بحران کمبود آب با مدیریت و تدابیر فرماندار شهرستان آمل مهندس رسولی و پای کار بودن تمام مدیران شهرستان در بحث کشاورزی و مدیریت آب ، توانستیم این بحران را پشت سرگذاشته تا کشاورزان محترم دچار مشکل کم آبی نشوند و به محصولات این عزیزان خسارتی وارد نگردد . ‎

جلسه شورای کشاورزی به ریاست سید جعفر رسولی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل و با حضور دیگر مسئولین شهرستانی 16 تیر 97 در فرمانداری آمل برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل ، ابتدا بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید ، مهندس اسلامی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل ضمن تشکر از فرماندار ویژه شهرستان آمل درخصوص تشکیل جلسات متعدد شورای کشاورزی و پیگیری مجدانه ایشان گفت : در سال بحران کمبود آب با مدیریت و تدابیر فرماندار شهرستان آمل مهندس رسولی و پای کار بودن تمام مدیران شهرستان در بحث کشاورزی و مدیریت آب ، توانستیم این بحران را پشت سرگذاشته تا کشاورزان محترم دچار مشکل کم آبی نشوند و به محصولات این عزیزان خسارتی وارد نگردد .

در ادامه سید جعفر رسولی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل اظهار داشت : خداوند را شاکریم که با بارش باران در زمان پیک مصرف آب کشاورزی توانست به کمک کشاورزان بیاید و با مدیریت خوب و ارزنده در شهرستان وپای کار بودن تمام مدیران شهرستانی توانستیم این مشکل بزرگ را از پیش رو برداشته وتا کشاورزان با خیالی آسوده کار کشاورزیشان را ادامه دهند .

این مسئول در ادامه افزود : در رابطه با کشت دوم به کشاورزان محترم هیچ توصیه ای در رابطه با این موضوع نمی شود ، لذا کشاورزان محترم نسبت به برداشت کشت اول تمام تلاششان را انجام دهند تا دچار مشکل نگردند .

معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل بیان داشت : ساماندهی و سازماندهی و تعیین نرخ ثابت برای کمباین ها در دستور قرار گرفته شود تا در زمان برداشت کشاورزان و کمباین داران دچار مشکل نگردند.

در ادامه فرماندار ویژه شهرستان آمل افزود : تدابیر لازم برای کاهش ضایعات برنج اندیشیده شده که با در نظر گرفتن این تدابیر و مدیریت خوب می توانیم ضایعات برنج را کاهش دهیم .

درپایان پس از ارائه نقطه نظرات حاضرین در جلسه ، اسلامی مدیر جهاد کشاورزی افزود : از 20 تیر 97 برداشت برنج در شهرستان آمل آغاز می گردد و با مدیریت خوب فرماندار ویژه شهرستان آمل جناب آقای مهندس رسولی بتوانیم خدمات ارزنده با کشاورزان محترم ارائه نمائیم .

 

 

 

 

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری