فارسی| En امروز : 3 اسفند 1397

پیام تسلیت

پیام تسلیت سید جعفر رسولی معاون استاندارو فرماندار ویژه شهرستان آمل به مناسبت شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع)

کد خبر : 70613 17 تیر 1397
پ

بیست و پنجم شوال سالگرد فراغ ششمین اختر تابناک ولایت و امامت ، رئیس مکتب تشیع و سالروز شهادت آن امام همامی است که در ترویج آیین اسلام و مذهب شیعه جان و مال و تمام زندگی خویش را صرف این راه مقدس نمود. ‎

سید جعفر رسولی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل در پیامی شهادت ششمین اختر آسمان امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق علیه السلام را تسلیت گفت .

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل : سید جعفر رسولی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل اظهار داشت : بیست و پنجم  شوال سالگرد فراغ ششمین اختر تابناک ولایت و امامت ، رئیس مکتب تشیع و سالروز شهادت آن امام همامی است که در ترویج آیین اسلام و مذهب شیعه جان و مال و تمام زندگی خویش را صرف این راه مقدس نمود.

بزرگ شخصیتی که با زحمات طاقت‌فرسا و تلاش‌های بی‌وقفه خود بقاء و استمرار دین اسلام را تضمین کرد و شمع همیشه فروزانی شد در مسیر رهروان اسلام ناب محمدی(ص) امروز، جهان تشییع در عزای امام صدق و صفا، فاتح قلّه‏ های دانش، بزرگ پرچمدار شیعه راستین علوی، می گرید. امامی که با بیان بلیغ و کلام فصیح، زبان رساى اسلام بود و با سخنان حکیمانه، منطق استوار و علم سرشار، برگزیده روزگار بود و بنده شایسته پروردگار. تجسم صبر و اخلاص بود و چشمه جود و سخاوت و کوه حلم و بردبارى، نام آور فراست و شجاعت و جلوه هیبت و جلالت. چهره فروزان اهل بیت(ع) بود و وارث علوم رسالت. از سلاله پیامبران بود و عطر و بوى پیامبر(ص) از وجود مقدسش استشمام می شد و هیبت و شکوه نبوی را تداعی گر بود.

اینجانب شهادت جانگداز ششمین ستاره درخشان آسمان امامت و ولایت را  را به محضر مقدس منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر ( عج ) و تمامی مسلمین جهان ، خاصه شیعیان ارادتمند آن امام همام تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.از خداوند متعال می‌طلبیم که در پرتو عنایات حضرت امام جعفر صادق(ع) سعادت شفاعت ایشان را در  جهان آخرت نصیب ما بفرماید.

 

 

 

اشتراک گذاری