فارسی| En امروز : 3 اسفند 1397

بازدید از دانشکده

بازدید سید جعفر رسولی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل از دانشکده علامه حسن زاده آملی 17 تیر 97

کد خبر : 70616 17 تیر 1397
پ

باتوجه به سیاست دولت کریمه دانشجویان علاوه بر تحصیل علم بصورت تئوری نسبت به مهارت آموزی جهت اشتغال تمام سعی و تلاش خود را انجام دهند . ‎

 

 

بازدید سید جعفر رسولی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل از دانشکده فنی و حرفه ای علامه حسن زاده آملی به همراه بخشدار مرکزی آمل و تسلیم عضو شورای اسلامی شهر آمل و دیگر مسئولین 17 تیر 97 :

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل ، ابتدا فرماندار ویژه شهرستان آمل به اتفاق دیگر مسئولین شهری از محل دانشگاه بازدید بعمل آورند .

بعد از بازدید از دانشکده و قسمت هایی از ساختمان اداری و آموزشی و کلاسهای درس در محل کار رئیس دانشکده حضور یافتند .

در ابتدا بهزادی رئیس دانشکده فنی و حرفه ای علامه حسن زاده آملی ضمن خیرمقدم و خوش آمدگویی به معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل و دیگر همراهان ایشان اظهار داشت : دانشکده فنی و حرفه ای به عنوان دانشگاه اشتغال زا و کارآفرین می باشد که در این دانشگاه آموزش مهارتی و علم آموزی انجام می گردد .

این مسئول در ادامه گفت : در دانشگاه فنی و حرفه ای در کل کشور 220 هزار نفر دانشجو مشغول به تحصیل می باشند که سهم آمل 1000 نفر می باشد .

بهزادی رئیس دانشکده افزود : باتوجه به نگاه مسئولین سه قوه به این سمت که نظام آموزشی را به سمت مهارت آموزی باید سوق داد که با حمایت دولت محترم و همچنین نماینده دولت در شهرستان آمل این امر محقق گردید و حمایت هایی که نماینده محترم و فرماندار ویژه شهرستان به این دانشکده اختصاص داده شد این دانشکده توانست نسبت به بازسازی فضای اداری و آموزشی اقدام نماید .

رئیس دانشکده فنی و حرفه ای علامه حسن زاده آملی در پایان درخواستهایی را از فرماندار ویژه شهرستان آمل در جهت هرچه بهتر نمودن فضای دانشگاهی و فضای محیطی دانشکده داشتند که معاون استاندار وفرماندار آمل دستور مساعدت و پیگیری درخواست رئیس دانشگاه را صادر نمود .

در ادامه سید جعفر رسولی معاون استاندارو فرماندار ویژه شهرستان آمل ضمن تقدیر و تشکر از رئیس دانشکده علامه حسن زاده آملی گفت : باتوجه به نشست قبلی که با رئیس این دانشکده داشتیم ، قول مساعد جهت بازسازی و تأمین اعتبار برای این دانشگاه داده شد که امیدواریم هرچه سریعتر بتوانیم خواسته های این عزیزان را به جامه عمل بپوشانیم .

معاون استاندار اظهار داشت : این دانشکده باتوجه به اینکه مزین به نام حضرت علامه حسن زاده آملی می باشد باعنایت به اینکه همه ما عشق و علاقه نسبت به حضرت علامه داریم و این مکان باید هرچه سریعتر مورد بازسازی قرار گیرد وباتوجه به وضعیت ظاهری برازنده شهرستان هزار سنگر آمل باتوجه به قدمت در تحصیل و علم آموزی که دارد باید به آن رسیدگی گردد .

سید جعفر رسولی بیان داشت : باتوجه به سیاست دولت که جوانان در حال تحصیل باید مهارت آموزی نیز داشته باشند ، باید در جامعه این واقعیت ها را در نظر بگیریم که چه تعداد پرسنل پشت میز نشین نیاز داریم و مابقی کسانیکه از دانشگاهها فارغ التحصیل می باشند نباید بدون مهارت از دانشگاهها خارج شود به همین خاطر دانشجویانی که نسبت به مهارت آموزی اقدام کنند در جامعه موفق تر می باشند .

این مسئول در ادامه افزود : ماباتوجه به رویکرد دولت محترم بر آن استواریم که مهارت آموزی در دانشگاهها انجام شود ودانشجویان بعد از فارغ التحصیلی نباید بیکار باشند کاملاً اعتقاد داریم و در خدمت همه دوستان هستیم و سعی می کنیم با تشکیل جلسات متعدد با مدیران شرکت های صنعتی بتوانیم دانشجویانی که از اینگونه دانشکده ها و دانشگاهها فارغ التحصیل می شوند جذب بازار کار گردند .

در پایان معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل ضمن تقدیر و تشکر از دکتر بهزادی رئیس دانشکده فنی و حرفه ای علامه حسن زاده آملی و دیگر همکاران ایشان نسبت به درخواست آنها با تشکیل کارگروه های متعدد در جهت رفع مشکلات پیش روی این دانشگاه اعلام آمادگی خود را اعلام نمود .

 

 

 

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری