فارسی| En امروز : 3 اسفند 1397

ششمین سالگرد ناجی غریق آملی

ششمین سالگرد ناجی غریق آملی با حضور معاون وزیر ارشاد و سید جعفر رسولی معاون استاندارو فرماندار ویژه شهرستان آمل و دیگر مسئولین شهرستانی 18 تیر 97

کد خبر : 70630 19 تیر 1397
پ

جوانمردی از کشور ما رَخت نخواهد بست ، دشمن در تلاش است تا تهِ دل ایرانیان را خالی کند اما این کار بیهوده و بی فایده می باشد . ‎

ششمین سالگرد عروج شهادت گونه پهلوان ناجی و جوانمرد آملی ، با حضور حسینی معاون محترم وزیر ارشاد و سید جعفر رسولی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل و دیگر مسئولین شهرستانی 18 تیر 97 :

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل : سید جعفر رسولی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل در مراسم یاد بود سید حسین ابراهیمیان ناجی و جوانمرد آملی که در تیرماه سال 91 در ساحل ایزد شهر با نجات جان یک غریق در دریای مازندران غرق شد حضور یافت . 

ابتدا بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و مداحی مداح اهل بیت ، حسینی معاون‌ وزیر ارشاد در رابطه با مسائل روز ایران و جهان مطالبی را عنوان کرد و گفت : تنها راه به زانو درآوردن ملت ایران، قرار دادن مردم در برابر مردم است و دشمن امکان ایجاد ناامنی در کشور ما را ندارد .

سید هادی حسینی معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت فرهنگ و‌ ارشاد اسلامی در ششمین سالگرد سید حسین ابراهیمیان منجی غریق آملی اظهارد اشت : جوانمردی از کشور ما رَخت نخواهد بست ، دشمن در تلاش است تا تهِ دل ایرانیان را خالی کند اما این کار بیهوده و بی فایده می باشد .

این مسئول در ادامه افزود : قبل از انقلاب کلاس اول راهنمایی بودم که رفتم زندان و در دو سال ۶۰ تا ۶۲ تمام استان‌های مرزی کشور دچار موضوع تجزیه طلبی شده بود ، در همین آمل در ششم بهمن سال ۶۰ ، درگیر گروهکهای روریستی بودیم ، منافقان مرا اعدام کردند، ۱۱ تیر خوردم و در سردخانه زنده شدم، در  سال‌های ۶۰ تا ۶۲ مسؤلان ارشد نظام ترور شدند ، همه‌ی دنیا به دیوانه ایی همچون صدام‌ کمک کردند تا ایران را نابود ‌کنند ، تحریم‌ها از اول بود امروز هم ‌هست ، پس این جای نگرانی نیست ، یک دوره ی هشت ساله‌ی سخت تحریم ‌را اخیراً پشت سر گذاشتیم ، اقداماتِ اخیر آمریکا به مردم دنیا هم اثبات کرد که ایالات متحده قابل اعتماد نیست و نباید به آن اعتماد کرد ، دشمن امکان ایجاد نا امنی در کشور ندارد ، چون قدرت این کار را نخواهد داشت ، مردم ایران با مشت های گره کرده بر دهان این یاوه گویان خواهند زد .

معاون وزیر ارشاد بیان داشت :  کشور های‌ همسایه توان حمله به ایران را ندارند ، دشمن فهمیده تنها راه به زانو درآوردن ملت ایران، قرار دادن مردم در برابر مردم است ، ملت ایران هرگاه دچار مشکلی شوند منسجم‌ خواهند شد، مثل فوتبال اخیر ، همبستگی بین مردم، دولت و ‌مسولین در شرایط فعلی بسیار مهم است .

این مسئول در ادامه با ارج نهادن به مقام این پهلوان و ناجی غریق آملی که کار بسیار مهمی انجام داد و با نجات دادن جان یک انسان ، جان خودش را به خطر انداخت در دریا غرق شد .

 

 

 

 

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری