فارسی| En امروز : 4 اسفند 1397

فرماندار ساری تاکید کرد:

لزوم مشارکت مردم در مبارزه با قاچاق کالا و ارز

کد خبر : 70637 19 تیر 1397
پ

فرماندار ساری با تأکید بر تبلیغات هوشمندانه در راستای مبارزه با قاچاق کالا، اظهار کرد: مشارکت دادن مردم در فرآیند مبارزه با قاچاق و اطلاع‌رسانی در این حوزه، تأثیرگذار است. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری، عباسعلی رضایی در گفت‌وگویی با اشاره به عزم دولت و مجلس شورای اسلامی در مبارزه با قاچاق کالا، گفت: اگر همه متصدیان امر، وظایف خود را نسبت به قانون در بحث مبارزه با قاچاق کالا و ارز انجام دهندT می‌تواند تأثیرات قابل‌توجهی در کنترل و کاهش قاچاق به شکل عام و به‌ویژه قاچاق کالای سلامت‌محور که از جهات مختلف برای جامعه تأثیرگذار است، داشته باشد.

وی با تأکید بر تبلیغات هوشمندانه در راستای مبارزه با قاچاق کالا، اظهار کرد: مشارکت دادن مردم در فرآیند مبارزه با قاچاق و اطلاع‌رسانی در این حوزه، تأثیرگذار است.

فرماندار شهرستان ساری در تشریح برنامه‌های کمیسیون مبارزه کالا و ارز شهرستان، تصریح کرد: در 3 ماهه اخیر سال 97 در کل استان 277 پرونده مربوط به کالای هدف به تعزیرات استان ارسال شد که از این تعداد 56 پرونده مربوط به شهرستان ساری بوده که حدود 21 درصد نسبت به کل استان است.

رئیس کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان با اشاره در ادامه افزود: جمع‌آوری کالاهای قاچاق، انجام عملیات اطلاعاتی و انتظامی و آموزش اهم فعالیت‌های این کمیسیون در شهرستان است.

اشتراک گذاری
پیوند ها