فارسی| En امروز : 3 اسفند 1397

جلسه کمیسیون فرهنگی واجتماعی

جلسه کمیسیون فرهنگی به ریاست حسین احسانی معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان آمل 20 تیر 97

کد خبر : 70654 20 تیر 1397
پ

با کمک اداره بهزیستی ـ سپاه و بهداشت و درمان بزودی مهد کودکی در منطقه رضوان 38 تأمین می گردد تا بتوان آسیب های اجتماعی و فرهنگی را شناسایی و تحت درمان قرار داد . ‎

 

جلسه کارگروه اجتماعی وفرهنگی به ریاست حسین احسانی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان آمل و با حضور دیگر مسئولین شهرستانی 20 تیر 97 در فرمانداری آمل برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل : ابتدا بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید ، حسین احسانی معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان آمل ضمن خیرمقدم و خوش آمدگویی به حاضرین در جلسه اظهار داشت : در خصوص آسیبهای منطقه رضوان 38 و امت آباد کارهای بسیار بزرگی توسط دستگاههای اجرایی برای ساماندهی انجام شده که می توان یکی از آنها را احداث خانه محله دانست .

این مسئول در ادامه افزود : با کمک اداره بهزیستی ـ سپاه و بهداشت و درمان بزودی مهد کودکی در منطقه رضوان 38 تأمین می گردد تا بتوان آسیب های اجتماعی و فرهنگی را شناسایی و تحت درمان قرار داد .

حسین احسانی بیان کرد : در بحث صدور شناسنامه افراد بی هویت در مناطق فوق ، این موضوع در حال بررسی می باشد که با رعایت قانون بتوانیم افرادی بی هویت را در این مناطق شناسایی و دارای شناسنامه نمائیم .

در پایان معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان آمل  از تمام دستگاههای اجرای حاضر در جلسه خواست تا نسبت به بررسی و پیگیری مصوبات جلسات تلاش مضاعف نموده و نتیجه عملکرد دستگاه مربوطه را به فرمانداری اعلام نمایند .  

 

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری