فارسی| En امروز : 3 اسفند 1397

مراسم دهه کرامت

جلسه به مناسبت دهه کرامت به ریاست حسین احسانی معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان آمل 20 تیر 97

کد خبر : 70675 21 تیر 1397
پ

ما وظیفه داریم تمام تلاشمان را برای برپایی مراسم دهه کرامت به مناسبت ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) و حضرت امام رضا (ع) را انجام داده تا مراسم خوبی داشته باشیم . ‎

جلسه به مناسبت دهه کرامت به ریاست حسین احسانی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری و با حضور دیگر مسئولین شهرستانی 20 تیر 97 برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل ، ابتدا بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید ، حسین احسانی معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان آمل ضمن تشکر از حضور همه حاضرین در جلسه اظهار داشت : ما وظیفه  داریم تمام تلاشمان را برای برپایی مراسم دهه کرامت به مناسبت ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) و حضرت امام رضا (ع) را انجام داده تا مراسم خوبی داشته باشیم .

این مسئول در ادامه افزود : انشاءا... همه عزیزان تلاش خودشان را انجام دهند تا در طول این چند روز نشاط و سرزندگی در سطح شهر باشد .

معاون سیاسی واجتماعی فرماندار گفت : در رابطه با بحث شعار مربوط به دهه کرامت ، ادارات در سربرگ نامه های اداری از شعارهای پیشنهادی استفاده نمایند و ادارات و نهادها نسبت به آذین بندی سردرب ادارات و همچنین سطح شهر اقدام نمایند و شهرداریهای پنج گانه در سطح شهرها و بخشداران نسبت به آذین بندی روستاها به دهیاران دستورات لازم را ارائه نمایند تا این مراسم باشکوه برگزار گردد .

حسین احسانی در پایان بعد از شنیدن نقطه نظرات و برنامه های قابل اجرا توسط ادارات از مسئولین حاضر در جلسه از شهرداری و سپاه خواست تا نسبت به تبلیغات محیطی در سطح شهر و پخش پیام تبریک به مناسبت دهه کرامت در تلویزیونهای شهری اقدام نمایند وائمه جمعه و جماعت نیز با تبیین مقام والای حضرت معصومه (س) و حضرت امام رضا (ع) در خطبه های نماز جمعه و بعد از نماز جماعت در مساجد اقدام لازم بعمل آورند .

 در ادامه خانم سلطانی دبیر کمیته امور بانوان و خانواده فرمانداری ویژه شهرستان آمل در رابط با برگزاری برنامه های شاد و مفرح در طول این ایام گفت : برگزاری جنگ شادی با حضور بیش از 500 نفر از بانوان و همچنین برگزاری پیاده روی بانوان محجبه از میدان قائم به سمت میدان 17 شهریور در روز یکشنبه 24 تیر از ساعت 18 بعدازظهر و برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب و برگزاری کارگاه آموزشی و دعوت از ادارات و نهادها شهرستان جهت بازدید و شرکت در مراسمات طول دهه کرامت خبر داد .

اشتراک گذاری