فارسی|En امروز : 28 آذر 1397

تقدیر مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان کشور از فرماندار محمودآباد

کد خبر : 71084 6 مرداد 1397
پ

دکتر محمدرضا واعظ مهدوی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان و عشایر کشور با صدور تقدیر نامه ای از اقدامات فرماندار محمودآباد در توسعه اهداف صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان و عشایر تقدیر و تشکر نمود. ‎

تقدیر مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان  کشور از فرماندار محمودآباد

 

دکتر محمدرضا واعظ مهدوی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان و عشایر کشور با صدور تقدیر نامه ای از اقدامات فرماندار محمودآباد در توسعه اهداف صندوق  بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان و عشایر تقدیر و تشکر نمود.

در متن این لوح تقدیر آمده است :

 

جناب آقای یحیی یوسف پور فرماندار محترم شهرستان محمودآباد

سلام و احترام

عرصه ی توسعه ی پایدار ، بالندگی و سعادت نسل های آینده مدیون تلاش نظام مند گسترده و عمیق مدیران و متخصصانی است  که دانش ، تخصص و عمر گرانبهای خود را سرمایه ای برای سربلندی و سازندگی کشور قرار داده اند تا تجلی بخش خرد جمعی ، همبستگی و همدلی برای دستیابی به قله رفیع سرآمدی گردند.

 

بدینوسیله از تلاش های بی شائبه و زحمات صادقانه و همکاری ارزشمند جنابعالی و مجموعه همکاران خدومتان در کمک به تحقق اهداف صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان و عشایر صمیمانه تقدیر و تشکر نموده ، امید است با اتکال به خداوند سبحان در ادامه راهتان و تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست های دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید. استمرار توفیقات جنابعالی را از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.

 

محمدرضا واعظ مهدوی

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان و عشایر

 

قابل ذکر است در شهرستان محمودآباد بیش از 2600 نفر از طریق 4 دفتر کارگذار  در سطح بخش مرکزی و سرخ رود بیمه شده اند.

اشتراک گذاری
پیوند ها