فارسی|En امروز : 28 آذر 1397

فرماندار ساری خبر داد:

افزایش 15درصدی طرح‌های مبارزه با مواد مخدر در شهرستان ساری

کد خبر : 71241 11 مرداد 1397
پ

فرماندار شهرستان ساری با اشاره به افزایش 15 درصدی طرح‌ها مبارزه با مواد مخدر در شهرستان، خاطرنشان کرد: کمیته مقابله با برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت ضمن آگاه‌سازی جامعه و ناامن نمودن مناطق پرخطر، می‌تواند فضای مناطق آسیب‌پذیر را آرام کند. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، عباسعلی رضایی در سومین جلسه کمیته مقابله شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ساری با بیان اینکه مهم‌ترین عامل افزایش آمار اعتیاد، شرایط فرهنگی، خانوادگی، اجتماعی و روانی است، گفت: بسیاری تصور می‌کنند که بخش مهمی از گسترش بحران اعتیاد  در جامعه ما به خاطر سهل‌الوصول بودن آن است، اگرچه عرضه رو به گسترش مواد مخدر در اشکال مختلف و فریبنده نقش مهمی در گسترش اعتیاد دارد اما مهم‌ترین عامل افزایش آمار اعتیاد، شرایط فرهنگی، خانوادگی، اجتماعی و روانی است.

وی مبارزه بی‌امان با توزیع‌کنندگان مواد مخدر را از اولویت‌های مهم پلیس برشمرد و تصریح کرد: با تلاش مأموران و همچنین همکاری دستگاه‌ها می‌توان شاهد کاهش آسیب در مناطق پرخطر بود.

 

فرماندار شهرستان ساری با اشاره به افزایش 15 درصدی طرح‌ها مبارزه با مواد مخدر در شهرستان، خاطرنشان کرد: کمیته مقابله با برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت ضمن آگاه‌سازی جامعه و ناامن نمودن مناطق پرخطر، می‌تواند فضای مناطق آسیب‌پذیر را آرام کند.

 

در ابتدای این جلسه محمد زلیکانی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان: ضمن ارائه گزارشی از اقدامات کمیته مقابله شهرستان مواردی را در خصوص ارتقاء کمی و کیفی ساکنان محلات هدف و رفع آسیب‌های اجتماعی و برنامه‌هایی در راستای بهسازی، فرهنگی و آموزشی بیان کرد.

 

 

اشتراک گذاری
پیوند ها