فارسی|En امروز : 28 آذر 1397

فرماندار ساری خبر داد:

خسارت سیل به اراضی کشاورزی منطقه چهاردانگه ساری

کد خبر : 71275 12 مرداد 1397
پ

رضایی با اشاره به وقوع سیل عصر در بخش چهاردانگه شهرستان ساری، گفت: ۱۲روستای بخش چهاردانگه شهرستان ساری در معرض سیل قرار گرفتند. ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، عباسعلی رضایی در حاشیه بازدید از مناطق سیل‌زده بخش چهاردانگه، گفت: ۱۲روستای بخش چهاردانگه شهرستان ساری در معرض سیل قرار گرفتند.
وی با بیان اینکه در این سیل به ۲روستا خسارت وارد شد، اظهار کرد: مزارع، باغات و راه مواصلاتی روستاهای برد و چالو منطقه چهاردانگه دچار خسارت شد.
فرماندار ساری با اعلام اینکه خوشبختانه این سیل خسارت جانی به همراه نداشت، افزود: متأسفانه برخی از منازل روستای چالو دچار آب‌گرفتگی شد.
رضایی با تأکید بر اینکه نیروی تمامی دستگاه‌های اجرایی مرتبط برای خسارات وارده فعالیت خود را آغاز کردند و در محل حضور دارند، تصریح کرد: راه‌های ارتباطی روستای برد و چالو به همت نیروهای امدادی و راهداری ترمیم و بازگشایی شد.

وی به تشکیل جلسه ستاد بحران شهرستان در روستای چالو محل وقوع سیل اشاره کرد و گفت: آثار سیل در کوتاه‌ترین زمان توسط اداره راهداری و بنیاد مسکن شهرستان برطرف می‌شود.

مقام عالی دولت در شهرستان ساری با تأکید بر اینکه اولویت در امدادرسانی به مردم است، خاطرنشان کرد: مطالعات لازم در مورد زیرساخت‌های عمرانی سر ‌دهنه‌ها آب انجام می‌شود که با اجرای آن در آینده شاهد این اتفاقات نباشیم.

رضایی با اشاره به اینکه ۶سردهنه اصلی و ۲۰ سر دهنه فرعی دچار خسارت شدند، تصریح کرد: نباید زحمات کشاورزان منطقه برای نرسیدن آب به اراضی کشاورزی به هدر برود.

 

اشتراک گذاری
پیوند ها