فارسی|En امروز : 28 آذر 1397

فرماندار ساری:

مدیران دستگاه‌های اجرایی و شهری ساری با رویکردی واحد در امور فرهنگی عمل کنند

کد خبر : 71310 14 مرداد 1397
پ

رضایی در تشریح رویکرد فرهنگی شهرستان، خاطرنشان کرد: اقدامات موازی و یا کار جزیره‌ای پاسخگوی مطالبات فرهنگی شهر نیست، مدیران دستگاه‌های اجرایی و شهری مرکز استان مازندران با رویکردی واحد در امور فرهنگی عمل کنند. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، عباسعلی رضایی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ساری که صبح امروز در سالن جلسات فرمانداری مرکز استان برگزار شد، گفت: فرهنگ عمومی مقوله‌ای گسترده، فراگیر و سنگ بنای فرهنگ هر جامعه است.

وی با بیان اینکه انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی است افزود: هویت و اصالت ما در حفظ ارزش‌ها و هنجارهای جامعه است و همه جوامع از ارزش‌ها و هنجارهای خاص خود برخوردارند و هیچ‌گاه فرهنگ یک جامعه به‌صورت سلبی شکل و اصالت پیدا نمی‌کند.

فرماندار شهرستان ساری در تشریح رویکرد فرهنگی شهرستان، خاطرنشان کرد: اقدامات موازی و یا کار جزیره‌ای پاسخگوی مطالبات فرهنگی شهر نیست، مدیران دستگاه‌های اجرایی و شهری مرکز استان مازندران با رویکردی واحد در امور فرهنگی عمل کنند.

رضایی با تأکید بر کار میدانی در عرصه فرهنگی، تصریح کرد: باید از نظرات کارشناسان دانشگاه‌ها در حوزه فرهنگ و تهیه نقشه راه استفاده شود.

اشتراک گذاری
پیوند ها