فارسی|En امروز : 28 آذر 1397

فرماندار شهرستان ساری تاکید کرد:

ضرورت فراهم سازی زمینه سرمایه گذاری و حمایت از واحد‌های تولیدی ساری

کد خبر : 71329 15 مرداد 1397
پ

فرماندار شهرستان ساری با اشاره به‌ضرورت حمایت از بخش تولید، تصریح کرد: در بحث صنایع تبدیلی باید بیشتر ورود پیدا کنیم و در کنار آن سرمایه‌گذاران را دعوت و از آنان حمایت کنیم و برای حل موانعی که دارند از راه و روش قانونی استفاده شود. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، عباسعلی رضایی در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که در شهرک صنعتی شماره 2 برگزار شد، گفت: بحث اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال پایدار در کشور موضوعی است که بسیار مدنظر رهبری است.

وی با تأکید بر تحقق شعار سال، خاطرنشان کرد: با ایجاد اشتغال برای جوانان و جذب و حمایت از سرمایه‌گذاران، باعث تولید ثروت در کشور و به‌مراتب در شهرستان می‌شویم.

فرماندار شهرستان ساری با اشاره به‌ضرورت حمایت از بخش تولید، تصریح کرد: در بحث صنایع تبدیلی باید بیشتر ورود پیدا کنیم و در کنار آن سرمایه‌گذاران را دعوت و از آنان حمایت کنیم و برای حل موانعی که دارند از راه و روش قانونی استفاده شود.

رضایی اولویت‌بندی‌ها و نیازسنجی‌ها را در موضوع طرح‌های سرمایه‌گذاری در شهرستان مورد تأکید قرار داد و بیان کرد: با وجود ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها بسیار بالا شهرستان ساری در حوزه‌های کشاورزی، شیلات، گردشگری و صنعت ارائه اولویت‌بندی و نیازسنجی هر منطقه باید  مشخص و مطابق آن  سرمایه‌گذاری لازم صورت گیرد.

اشتراک گذاری
پیوند ها