فارسی|En امروز : 28 آذر 1397

نماینده عالی دولت در محمودآباد :

سازمان نظام پزشکی می تواند کمک حال دولت در حوزه درمان باشد.

کد خبر : 71409 17 مرداد 1397
پ

یحیی یوسف پور فرماندار شهرستان محمودآباد ظهر روز چهارشنبه 17 مرداد در دیدار با اعضای هیات مدیره نظام پزشکی شهرستان محمودآباد که در محل فرمانداری تشکیل شد گفت: سازمان نظام پزشکی با قدمتی بیش از50 سال در کشورمان وظایف و ماموریت مهمی در حوزه سلامت و بهداشت و درمان دارد که متاسفانه بخاطر فراز و فرودهای متعدد در طول تاریخ هنوز نتوانسته است جایگاه واقعی خود را پیدا نکرده است. ‎

نماینده عالی دولت در محمودآباد :

سازمان نظام پزشکی می تواند کمک حال دولت در حوزه درمان باشد.

 

یحیی یوسف پور فرماندار شهرستان محمودآباد ظهر روز چهارشنبه 17 مرداد در دیدار با اعضای هیات مدیره نظام پزشکی شهرستان محمودآباد که در محل فرمانداری تشکیل شد گفت: سازمان نظام پزشکی با قدمتی بیش از50 سال در کشورمان وظایف و ماموریت مهمی در حوزه سلامت و بهداشت و درمان دارد که متاسفانه بخاطر فراز و فرودهای متعدد  در طول تاریخ هنوز نتوانسته است جایگاه واقعی خود را پیدا نکرده است.

 

فرماندار محمودآباد گفت: در گذشته این سازمان بیشتر جنبه مشورتی داشته ولی در حال حاضر مسئولیت های متعددی در بخش های نظارت و آموزش و درمان متوجه این سازمان است.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد با اشاره به نقش سازمان نظام پزشکی  اجرای طرح تحول نظام سلامت کشور گفت : سازمان نظام پزشکی می تواند کمک حال دولت در حوزه بهداشت و درمان باشد.

 

اشتراک گذاری
پیوند ها