فارسی|En امروز : 28 آذر 1397

فرماندار شهرستان محمود آباد:

جامعه ایرانی بیش از پیش نیازمند شور و نشاط اجتماعی برای حفظ سلامت عمومی است.

کد خبر : 71437 18 مرداد 1397
پ

فرماندار محمودآباد صبح امروز پنج شنبه 18 مرداد در نخستین مجمع خیرین سلامت شهرستان محمودآباد با بیان اینکه قرن 21 ، قرن آسیب های مختلف اجتماعی است اظهار داشت: سلامت اجتماعی می تواند در سلامت جسمانی و روحی افراد تأثیرشگرفی داشته باشد. ‎

 فرماندار شهرستان محمود آباد:

جامعه ایرانی بیش از پیش نیازمند شور و نشاط اجتماعی برای حفظ سلامت عمومی است.

 فرماندار محمودآباد صبح امروز پنج شنبه 18 مرداد در  نخستین مجمع خیرین سلامت شهرستان محمودآباد با بیان اینکه قرن 21 ، قرن آسیب های مختلف اجتماعی است اظهار داشت: سلامت اجتماعی می تواند در سلامت جسمانی و روحی افراد تأثیرشگرفی داشته باشد.

 یحیی یوسف پور افزود : اگر ما در یک اجتماع سالم زندگی نکنیم می تواند به سلامت جسمی و روحی ما به عنوان دو رکن دیگر از سلامت آسیب بزند.

 وی با بیان اینکه ما با بحران ها و چالش های متعددی در این قرن روبرو هستیم گفت: چالش ها در سلامت ما انسان ها نقش زیادی دارند .

 وی تصریح کرد: چالش هایی از قبیل اعتیاد ، طلاق و تکدی گری از مباحث جامعه هستند که می تواند در ذهنیت روانی انسان ها تأثیر گذار باشد.

   یوسف پور  به نقل از برخی مؤسسات  دنیا که از نظر علمی دارای جایگاه بالا می باشند گفت: جامعه ایرانی به سوی  غمگین شدن حرکت می کند وهمه  باید برنامه ریزی و تلاش کنیم تا نشاط و آرامش به جامعه برگردد.

اشتراک گذاری
پیوند ها