فارسی| En امروز : 4 اسفند 1397

دانش آموزان باید فرهنگ گروهی کار کردن را بیاموزند

کد خبر : 74066 9 مهر 1397
پ

فرماندار شهرستان محمودآباد در مراسم زنگ مهر سال تحصیلی جدید در مدرسه متوسطه اول شهدای خشت سر گفت : دانش آموزان باید فرهنگ گروهی کار کردن را بیاموزند. ‎

دانش آموزان باید فرهنگ گروهی کار کردن را بیاموزند.

 

فرماندار شهرستان محمودآباد در مراسم زنگ مهر سال تحصیلی جدید در مدرسه متوسطه اول شهدای خشت سر گفت : دانش آموزان باید فرهنگ گروهی کار کردن را بیاموزند.

 

یحیی یوسف پور افزود: معلمان دانش آموزان را فقط با نمره با دیگران مقایسه نکنند زیرا هر دانش آموزی در این سرزمین سرمایه گرانقدری است و هر کدام  آن ها استعداد های خاصی دارند و معلمان ما باید وقت بگذارند و استعداد های آن ها را شناسایی کنند و به آن ها بها دهند و هدایتشان کنند.

 

وی ادامه داد:معلمان باید به روز و پاسخگوی سوالات دانش آموزان باشند و به تحصیلات دانشگاهی خود بسنده نکنند بلکه متناسب به روز حرکت کنند آن وقت است که ما می توانیم به نیاز های علمی دانش آموزان پاسخ دهیم .

 

وی  خطاب به دانش آموزان گفت : پشتکار و تلاش در مسیر علم آموزی ، لذت بردن از مطالعه و قدردان بودن معلمان و استفاده درست از فرصت ها را عامل موفقیت اصلی دانش آموزان اعلام کرد.

 

وی در آخر به اولیا گفت : باید مطالبه گر باشند پیگیر امورات تحصیل دانش آموزان خود باشند و نسبت به تحصیل فرزندانشان حساس باشند

 

 

 

اشتراک گذاری