فارسی| En امروز : 4 اسفند 1397

فرماندار محمودآباد :

ارتباط و اعتماد مردم مهمترین سرمایه پلیس در جامعه محسوب میگردد .

کد خبر : 74187 14 مهر 1397
پ

صبح روز شنبه 14 مهرماه و به مناسبت هفته ناجا پرسنل فرماندهی انتظامی شهرستان محمودآباد با یحیی یوسف پور فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان محمودآباد دیدار و گفتگو کردند. ‎

فرماندار محمودآباد :

ارتباط و اعتماد مردم مهمترین سرمایه پلیس در جامعه محسوب میگردد .

 

صبح روز شنبه 14 مهرماه و به مناسبت هفته ناجا پرسنل فرماندهی انتظامی شهرستان محمودآباد با یحیی یوسف پور فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان محمودآباد دیدار و گفتگو کردند.

 

این دیدار با حضور سرهنگ باقری فرماندهی انتظامی شهرستان به اتفاق حجت الاسلام والمسلمین  رئیس عقیدتی و سیاسی و سرگرد مهدوی رئیس حفاظت اطلاعات و جانشین و روسای پلیس تخصصی انتظامی شهرستان محمودآباد در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد که سرهنگ مجید باقری فرماندهی انتظامی شهرستان محمودآباد طی سخنانی ضمن تبریک فرارسیدن هفته ناجا و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ناجا از همراهی و حمایت فرماندار محمودآباد قدردانی و به تشریح گزارش عملکرد پلیس در شهرستان محمودآباد پرداخت.

 

در ادامه این جلسه یحیی یوسف پور فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان محمودآباد طی سخنانی در این جلسه ضمن تبریک فرا رسیدن هفته ناجا و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی گفت: امنبت یکی از زیرساختهای مهم توسعه هر جامعه ای بشمار میرود که این مهم با تلاش و حضور شبانه روزی پلیس در جامعه تحقق پیدا می کند و رسالت و مسئولیت مدنی مهمی بر دوش شما ماموران پلیس نهاده شده است.

 

وی گفت: امنیت موضوعی فراگیر بوده و تحقق آن نیازمند مشارکت کلیه آحاد جامعه می باشد و ارتباط و اعتماد مردم مهمترین سرمایه پلیس در جامعه محسوب میگردد.

 

رئیس شورای تامین شهرستان محمودآباد گفت: توجه به آموزش و افزایش ضریب آمادگی افسران پلیس و تجهیز  پاسگاه و پایگاه پلیس در برخورد با جرایم جدید و مجرمان از موضوعات مهمی است که باید در دستور کار پلیس قرار گیرد و  برخورد جدی و تند پلیس با هنجارشکنان و قانون شکنان موجب ایجاد امید و همراهی بیشتر مردم با پلیس می شود.

 

وی در پایان با اشاره به موقعیت خاص شهرستان محمودآباد و قرار گرفتن در مسیر پایتخت کشورمان که موجب شده است مسافران زیادی از اقصی نقاط کشور به این شهرستان سفر نمایند  از اقدامات مجموعه فرماندهی انتظامی شهرستان در تامین امنیت مسافران و شهروندان و همچنین رفع معضلات ترافیکی شهرستان در تابستان سالجاری تقدیر و تشکر نمود.

 

در پایان این مراسم هدیه ای به رسم یادبود از سوی فرماندار شهرستان محمودآباد به کلیه عوامل پلیس داده شد.

 

 

 

اشتراک گذاری