فارسی| En امروز : 4 اسفند 1397

مقام برتر عملکرد شورای اقامه نماز استانداری مازندران

کد خبر : 76655 14 آذر 1397
پ

رئیس ستاد اقامه نماز کشور : سرمایه گذاری در ترویج نماز منجر به کاهش آسیب های اجتماعی می شود به گونه ای که به هراندازه در زمینه نماز سرمایه گذاری و فعالیت شود شاهد از بین رفتن و کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه هستیم ‎

 

این اجلاسیه با موضوع شیوه ها و مهارت های دعوت به نماز با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین قرائتی مفسر قرآن و رییس ستاد اقامه نماز کشور و با حضور حضرت آیت الله طبرسی نماینده محترم ولی فقیه در استان ، آیت الله معلمی نماینده محترم مردم در مجلس خبرگان ، آقای حسن خیریان پور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار و رییس شورای فرهنگی استانداری و جمعی از مدیران کل دستگاههای اجرایی استان در محل دانشگاه فرهنگیان ساری برگزار گردید  .
رئیس ستاد اقامه نماز کشور در چهارمین اجلاس استانی نماز مازندران با اشاره به اهمیت نماز، گفت: تمام کمالات در نماز موجود است، در قرآن به هیچ عبادتی به اندازه نماز اهمیت داده نشده؛ تا جایی که بیش از یک صد آیه در مورد نماز و مسائل مربوط به آن نازل شده است.

وی با تاکید بر جایگاه معلمی و تاثیر آن در ترویج نماز، اظهارداشت: سرمایه گذاری در ترویج نماز منجر به کاهش آسیب های اجتماعی می شود به گونه ای که به هراندازه در زمینه نماز سرمایه گذاری و فعالیت شود شاهد از بین رفتن و کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه هستیم.
حجت الاسلام قرائتی به ضرورت اهتمام بیشتر مدیران ادارات به اقامه نماز جماعت اشاره کرد و گفت: نمازخانه ادارات باید هم مرتبه با دفتر مدیران کل باشد نه اینکه دفتر مدیر در راس و نمازخانه ادارات در کف باشند.
در پایان مراسم ضمن تجلیل از دستگاههای اجرایی برتر در امر اقامه نماز ، از مرتضی ناصحی مدیر کل اداری و مالی استانداری مازندران به واسطه عملکرد شورای اقامه نماز استانداری بعنوان دستگاه برتر استان قدردانی شد .

اشتراک گذاری