فارسی| En امروز : 3 اسفند 1397

پیام تبریک دکتر شادمان فرماندار شهرستان نور به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار

کد خبر : 77827 21 دی 1397
پ

دکتر علی شادمان در پیامی فرا رسیدن روز پرستار را به جامعه پرستاری و زحمت‌کشان حوزه سلامت تبریک گفت. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نور،متن پیام فرماندار شهرستان نور به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم 

سالروز ولادت پیام‌آورانقلاب حسین(ع) که به راستی چون مفهوم نام شریفش، زینتی در نهضت انسان ساز برادر گرامی‌شان امام حسین(ع) بوده و یادآور اوج رشادت و شجاعت بانوی مسلمان و ولایی در تاریخ پرفراز و نشیب اسلام ناب محمدی(ص) است.

بدون تردید سلامتی و تندرستی جامعه، از فداکاری ومحبت های عزیزانی است که خدمت به خلق الله را در شغل مقدس آنها باید جست و جو کرد که همواره خداوند متعال وبزرگان دین از آن به نیکی یاد کرده اند و بارها اشاره شده است؛ کسانی که دست گیر و کمک کننده انسانها باشند ازقرب الهی برخوردارند.

امروز پرستاران ایران اسلامی، نمونه‌ای از صبر را در مسیر نظام سلامت کشور به نمایش گذاشته‌اند و به عنوان ستون اصلی بهداشت و درمان، زحمات و خدمات شبانه‌روزی این قشر زحمتکش و فداکار بر کسی پوشیده نیست.

نام‌گذاری چنین روز خجسته‌ای بنام روز پرستار، افتخاری بزرگ و نشان‌گر اهمیت این حرفه مقدس است و فرصت مشعشعی را ببار می نشاند تا برای ارج نهادن به خدمات، ایثار و مجاهدت با ارزش قشر زحمتکش پرستار و ترویج ارزش‌های زینبی در جامعه به ویژه در میان پرستاران را پاس داشت.

اینجانب روز میلاد حضرت زینب کبری(س)وروز پرستار را به همه پرستاران عزیز بویژه به پرستاران سختکوش وپرتلاش شهرستان نور صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

علی شادمان

فرماندار شهرستان نور

اشتراک گذاری
پیوند ها