فارسی| En امروز : 28 بهمن 1397

سخنرانی رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران در جشنواره گل نرگس جویبار

کد خبر : 77897 25 دی 1397
پ

سخنرانی رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران در جشنواره گل نرگس جویبار رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران: مرکبات مازندران به ۱۰ کشور جهان صادر شد رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از صادرات ۳۵ هزار تن تامسون و نارنگی به ۱۰ کشور جهان خبر داد. ‎

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران:

مرکبات مازندران به ۱۰ کشور جهان صادر شد

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از صادرات ۳۵ هزار تن تامسون و نارنگی به ۱۰ کشور جهان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، عزیزالله شهیدی فر شامگاه سه شنبه در آیین نخستین جشنواره گل نرگس در جویبار با اعلام اینکه بخش کشاورزی در استان مازندران با تنوع محصولات کشاورزی که در شهرهای مختلف آن تولید می شود، اظهار داشت: بخش کشاورزی مازندران به عنوان نگین کشاورزی کشور مطرح شده است.

وی تولید محصولات مرکبات ، کیوی ، گل وگیاه، لبنیات، صنعت طیور و پرورش آبزی پروری را بسیار حائز اهمیت دراین استان بیان کرد و افزود: در بحث صادرات برنج و مرکبات به دلیل حجم بالای تولید در این استان موفق عمل کردیم .

رئیس جهاد کشاورزی مازندران از صادرات بیش از ۳۵ هزار تن تامسون و نارنگی به ۱۰ کشور جهان خبردادوگفت: در استان مازندران ۷۵ نوع محصول کشاورزی وجود دارد ، که قریب ۱۰ محصول آن بدلیل قابلیت بالای صادرات به کل کشور و جهان دارای اهمیت است.

شهیدی فر بیان کرد: شهرستان جویبار از شهرستان های خاص استان مازندران است که کشاورزان در تمامی فصول محصولات متنوعی را تولید می کنند و باید به این نکته نیزتوجه کنیم که صنعتگران این شهرستان در حوزه تولید ادوات کشاورزی در این استان بسیار سرآمد و موفق هستند.

 

اشتراک گذاری
پیوند ها