فارسی| En امروز : 3 اسفند 1397

مهدی محمدی فرماندار قائم شهر در جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان گفت:

اینجا دور هم جمع شدیم تا روند پیشرفت و تحقق برنامه ها را بررسی نمائیم

کد خبر : 77926 26 دی 1397اخبار فرمانداری
پ

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قائم شهر، جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان به ریاست مهدی محمدی فرماندار قائم شهر برگزار شد. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قائم شهر، جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان به ریاست مهدی محمدی فرماندار قائم شهر برگزار شد.

فرماندار قائم شهر در این جلسه از تک تک مدیران حاضر گزارش مبسوط آن ها را دریافت نمود و بر ادامه فعالیت به صورت ویژه تاکید داشت.

وی در این جلسه به این موضوع اشاره کرد که دور هم جمع شدن ما به این معناست که ببینیم ادارات در تحقق برنامه هایشان چقد مصمم بوده اند و چنانچه در جایی نیاز به کمک دارند از آن ها حمایت کنیم.

وی ادامه داد: در برنامه ریزی جدول اقتصاد مقاومتی از بین طرح های پیشنهادی ادارات، آنهایی که قابلیت عملیاتی شدن و بازدهی را داشتند انتخاب شد فلذا چنانچه اداره ای در طول مسیر طرح قابل عنوانی را دارد آن را ارائه نماید تا پس از بررسی لازم، چنانچه دارای قابلیت اجرایی شدن و بهره وری به نفع مردم را دارد در جدول مذکور گنجانده شود.

شایان ذکر است فرماندار قائم شهر که جلسه اقتصاد مقاومتی را یکی از جلسات مهم در خدمت رسانی به مردم می داند حضور شخص رئیس اداره را در جلسه مطروح لازم و ضروری عنوان نمود.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها