فارسی| En امروز : 28 بهمن 1397

مراسم بازدید و اختتامیه جشنواره گل نرگس برگزار شد

کد خبر : 77993 27 دی 1397
پ

مراسم بازدید و اختتامیه جشنواره گل نرگس برگزار شد با حضور دکتر حسین زادگان استاندار مازندران مراسم بازدید و اختتامیه جشنواره گل نرگس برگزار شد دکتر حسین زادگان استاندار مازندران با بیان اینکه ظرفیت های کافی در حوزه های اقتصادی در مازندران وجود دارد ، گفت : این ظرفیت ها باید در قالب جشنواره های این چنینی به نمایش گذاشته شود . ‎

 

مراسم بازدید و اختتامیه جشنواره گل نرگس برگزار شد

 

با حضور دکتر حسین زادگان استاندار مازندران مراسم بازدید و اختتامیه جشنواره گل نرگس برگزار شد

دکتر حسین زادگان استاندار مازندران با بیان اینکه ظرفیت های کافی در حوزه های اقتصادی در مازندران وجود دارد ، گفت : این ظرفیت ها باید در قالب جشنواره های این چنینی به نمایش گذاشته شود .

 

         به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، مراسم بازدید و اختتامیه جشنواره گل نرگس با حضور دکتر حسین زادگان استاندار مازندران ، بوداغی مدیر کل پست استان ، سید علی اسد فرماندار شهرستان جویبار مدیران ادارات و نهادها و اقشار مختلف مردم برگزار شد .

           دکتر احمد حسین زادگان استاندار مازندران شامگاه پنج شنبه در بازدید از اولین جشنواره گل نرگس در شهرستان جویبار با اشاره به اینکه همیشه نباید به دنبال جذب گردشگر خارجی باشیم ، گفت : در حالی که بیشترین ظرفیت را در گردشگران داخلی در کشور داریم و در این جشنواره که برند گل نرگس در این شهرستان توجه شده باید صنایع مرتبط ، مشاغل خانگی و جذب گردشگران داخلی را در باغات تولید گل نرگس شهرستان جویبار داشته باشیم .

وی با اعلام اینکه کشورهای توسعه یافته بخش اعظمی از اشتغال را در حوزه مشاغل خانگی و اقتصاد خرد ایجاد می کنند افزود : در این جشنواره خوشبختانه از ظرفیتها و توانمندی اقتصادی شهرستان به خوبی استفاده شده و این کار شایسته باید به صورت نمادین در سال به دفعات برگزار شود .

استاندار مازندران خاطر نشان کرد : در صنایع دستی ظرفیت های بالایی در این استان شاهد هستیم و فنی و حرفه ایی نیز آموزش های لازم را داده است ، اما متاسفانه در تبدیل به سود و یک بازار مناسب خلا دیده می شود که برگزاری این نمایشگاه ها این خلا ها را پر خواهد کرد .

در پایان این مراسم با حضور استاندار مازندران و دیگر مسئولین شهرستانی از تمبر یادبود اولین جشنواره فرهنگی ، اقتصادی گل نرگس رونمایی شد.

و همچنین اهداء تندیس به استاندار مازندران و تولید کننده گل نرگس دیگر برنامه این جشنواره بوده است .

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها