فارسی| En امروز : 3 اسفند 1397

نشست خبری

خشست خبری به مناسبت ششم بهمن

کد خبر : 78121 3 بهمن 1397
پ

نشست خبری در راستای فرارسیدن هفته ششم بهمن به ریاست سید جعفر رسولی معاون استاندارو فرماندار ویژه شهرستان آمل 29 دی 97 : ‎

نشست خبری در راستای فرارسیدن هفته ششم بهمن به ریاست سید جعفر رسولی معاون استاندارو فرماندار ویژه شهرستان آمل 29 دی 97 :

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل :  ابتدا بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید ، سید جعفر رسولی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل ، ضمن خیرمقدم و خوش آمدگویی به خبرنگاران اصحاب رسانه و حاضرین در جلسه اظهار داشت : ششم بهمن سال 60 آمل یک حماسه اسلامی بود که مردم شریف آمل برای دفاع از انقلاب از خود به یادگار گذاشتند .

وی در ادامه بیان داشت  : تعداد 90  برنامه از 30 دی 97 همزمان با آغاز هفته ششم بهمن به بهره برداری می رسد و در صبح روز جمعه 5 بهمن همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی و در شامگاه 5 بهمن در مصلی قدس شهرستان آمل مراسم گرامیداشت حماسه اسلامی ششم بهمن باحضور مسئولین استانی و شهرستانی و شهروندان محترم آملی برگزار می گردد .

این مسئول در ادامه افزود : حماسه 9 دی را مردم شهرستان آمل در بهمن سال 1360 آفریدند که این یک حماسه تاریخی بزرگ برای آملی های عزیز و مردمان دیار علویان محسوب می گردد و باتوجه به اهمیت این موضوع حضرت امام خمینی (ره) در وصیت نامه سیاسی والهی خود از این واقعه مهم یاد کرد و حال ما باید باتمام قوا بتوانیم این حماسه تاریخی را به تاریخ بپیوندانیم .

معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل گفت : امسال کمیته بزرگداشت حماسه تاریخی ششم بهمن سال 60 آمل ترویج برنامه های فرهنگی را در دستور کار خود قرار داد تا بتوانیم بیش از پیش در عرصه فرهنگ و هنر مخصوصاً حماسه تاریخی ششم بهمن را در این عرصه پررونش نشان دهیم .

در ادامه سید جعفر رسولی اظهار داشت : با تلاش مسئولین شهرستانی و استانی حماسه تاریخی ششم بهمن شهرستان آمل در تقویم کشوری ثبت گردید که این یکی از افتخارات این شهرستان محسوب می گردد ، در پایان از تمامی مردمان شهرستان آمل خواست تا در برنامه های فرهنگی و عمرانی و ... حماسه تاریخی ششم بهمن شهرستان آمل حضور پر رنگ داشته باشند و برای گرامیداشت این حماسه تاریخی در شامگاه جمعه در مصلی شهرستان آمل حضور حداکثری بهم برسانند .

 

اشتراک گذاری
پیوند ها