فارسی| En امروز : 3 اسفند 1397

غلامیان در دومین جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر شهرستان میاندورود بیان کرد:

دهه فجر یاد آور رشادتها و دلاوریهای مردان و زنان این مرز و بوم است

کد خبر : 78241 8 بهمن 1397
پ

فرماندار میاندورود:با توجه به یاوه گوییهای دشمنان انقلاب و در راس آنها آمریکای جنایتکار،چهلمین سالروز پیروزی انقلاب از اهمیت ویژه ای برخوردار است ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان میاندورود،  صبح امروزدومین جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر شهرستان میاندورود با حضور مهدوی مدیر کل روابط عمومی استانداری مازندران و به ریاست علی غلامیان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه علی غلامیان صلاحی فرماندار میاندورود، ضمن تسلیت ایام فاطمیه بیان کرد:دهه فجر یاد آور رشادتهای مردان و زنان این مرز و بوم است که با توکل به خدا و گوش به فرمان بودن امام ، این انقلاب را به پیروزی رساندند.

غلامیان ضمن اشاره به یاوه گوییهای دشمنان انقلاب و آمریکا در مورد چهل سالگی انقلاب تصریح کرد:همه دشمنان در تلاش بودند تا انقلاب اسلامی به چهل سالگی نرسد ولی به کوری چشم دشمنان ،انقلاب چهل ساله شده است و با قدرت به کار خود ادامه خواهد داد.و این موضوع اهمیت جشن چهل سالگی انقلاب ا دو چندان خواهد کرد.

رییس ستاد دهه فجر شهرستان میاندورود عنوان کرد:با برپایی نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب ،خدمات انقلاب اسلامی در شهرستان میاندورود طی این چهل سال صورت گرفته است را به اطلاع می رسانیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان میاندورود با اشاره به اینکه اافتتاح 160 میلیارد ریال پروژه عمرانی در شهرستان میاندورود اظهار داشت: پروزه های آبرسانی به روستاها ،افتتاح خانه بهداشت و دههیاری ، برق رسانی و تقویت برق فرودگاه و احداث کارگاه مصنوعات بتنی و گلخانه شهرداری سورک دردستور کار دولت بوده که در ایم دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.

در ادامه جلسه عباس مهدوی، مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران عنوان کرد:از انجام کارهای پر هزینه که تاثیر گزاری کمتری دارند، در برگزاری جشن ها پرهیز شود.

مهدوی با بیان اینکه جشن دهه فجر از حالت دولتی خارج شود و مردمی شود، اظهار داشت: جشن 22 بهمن یک جشن ملی است و همه اقشار مردم در این جشن و راه پیمایی شرکت خواهند کرد.

مدیر کل روابط عمومی استانداری مازندرانبا اشاره به اینکه امروزه هیچ رسانه ای قدرتمند تر از فضای مجازی نیست تصریح کرد:دشمنان از قدرت فضای مجازی بر علیه انقلاب استفاده زیادی می برد و ما در مقابل برای نشان دان دستاوردهای انقلاب باید باید به نحو احسنت از فضای مجازی استفاده لازم را ببریم.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها