فارسی| En امروز : 3 اسفند 1397

فرماندار محمودآباد طی سخنانی در خطبه های نماز جمعه:

دشمن مشروعیت و کارآمدی نظام را نشانه گرفته است.

کد خبر : 78391 12 بهمن 1397
پ

یحیی یوسف پور فرماندار شهرستان محمودآباد در اولین روز از دهه مبارک فجر طی سخنانی در خطبه های پیش از نماز جمعه شهر محمودآباد ضمن تبریک فرا رسیدن چهلمین بهار انقلاب اسلامی گفت: مردم ایران به حضرت امام خمینی (ره) اعتقاد عمیق داشتند و این انقلاب بر دوپایه خواست مردم و اراده الهی توسط حضرت امام ترسیم شد. ‎

فرماندار محمودآباد :

دشمن مشروعیت و کارآمدی نظام را نشانه گرفته است.

 

یحیی یوسف پور فرماندار شهرستان محمودآباد در اولین روز از دهه مبارک فجر طی سخنانی در خطبه های پیش از نماز جمعه شهر محمودآباد ضمن تبریک فرا رسیدن چهلمین بهار انقلاب اسلامی گفت: مردم ایران به حضرت امام خمینی (ره) اعتقاد عمیق داشتند و این انقلاب بر دوپایه خواست مردم و اراده الهی توسط حضرت امام ترسیم شد.

وی گفت: حضرت امام خمینی (ره) به دلیل ساده زیستی و همدلی و همراهی با مردم و توجه به دردهایشان همواره از محبوبیت خاصی در بین مردم بهره مند بودند و همین باعث باور و اعتقاد به امام و آرمان هایشان در تحقق این انقلاب شده بود .

ایشان با اشاره به ویژگیهای افراد نسل اول و دوم انقلاب و لمس سختی های دوران رژیم پهلوی و هشت سال جنگ تحمیلی برای تحقق شعار استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی گفت: نسل های سوم و چهارم انقلاب به علت طوفان سهمگین عصر اطلاعات ، ماهواره و شبکه های فضای مجازی و... درکی از دوران پهلوی و دوران مقاومت ندارند و باید در حال حاضر تهدید ها  و چالش های شناخت و برای نسل جوان جامعه تشریح کرد.

وی افزود : دشمن در تلاش است با راه اندازی جنگ نرم و فرهنگی جوانان را نسبت به نظام و کشور بدبین کنند و باید در این موقعیت همه ی دستگاههای فرهنگی در این زمینه تلاش نمایند تا امید در این نسل جوان ، جوانه زند و برای آینده کشور تلاش نمایند.

نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد با اشاره به آرمانهای حضرت امام خمینی (ره) گفت: استقلال ، آزادی ، جمهوریت ، دفاع از مظلوم ، رفاه عمومی و پیشرفت علمی را از مهمترین آرمانهای ایشان در تحقق انقلاب دانست و افزود : انقلاب اسلامی آرمانهای بلندی داشته که هنوز تا تحقق آن راه فراوانی داریم و باید با سرعت و شتاب بیشتری برای تحقق آن تلاش کنیم.

وی همچنین با اشاره به اینکه ما در رژیم گذشته استقلال سیاسی نداشتیم و پدر و پسر تاج و تخت خود را مدیون انگلیس و آمریکا بودند و در استقلال اقتصادی نیز به وارد کننده محض تبدیل شدیم و کلیه صنایع ما وابسته و مونتاژ بوده و در استقلال نظامی هم تمام تجهیزات نظامی از دیگر کشورها تامین می شد و در جمهوریت مردم در تعیین حاکمان هیچ نقشی نداشته اند تصریح کرد : مردم در جمهوری اسلامی حاکمان خود را مستقیم و غیر مستقیم انتخاب می کنند و آزادی در همه عرصه ها وجود دارد و در حوزه های اقتصادی و نظامی پیشرفت های شایانی داشته ایم که از وابستگی و واردات به خودکفایی رسیدیم.

وی در خاتمه گفت: در تمام طول روزهای پر فراز و نشیب این انقلاب ، دشمن مشروعیت و مقبولیت نظام را نشانه گرفته و تلاش دارد تا کارآمدی نظام را ناکارآمد جلوه دهد و پس از شکست در جنگ نظامی امروز رویکرد خود را در جنگ اقتصادی دنبال می کند و تحریم های ظالمانه نمونه بارزی از این سیاست خصمانه دشمن است که توجه به اقتصاد مقاومتی و حضور در تولید و حمایت از کالای ایرانی و درست مصرف کردن می تواند یکبار دیگر هم شکست را به دشمن تحمیل کرد.

 

 

اشتراک گذاری