فارسی| En امروز : 3 اسفند 1397

دومین روز از دهه مبارک فجر

افتتاح 9 پروژه عمرانی و نواختن زنگ انقلاب و حمل مشعل انقلاب در شهرستان آمل

کد خبر : 78428 13 بهمن 1397
پ

8تعداد پروژه عمرانی و خدماتی با حضور سید جعفر رسولی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل ـ قدرت ا... نائیج نژاد معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری و دیگر مسئولین شهرستانی در دومین روز از دهه مبارک فجر 1397 افتتاح و به بهره برداری رسید . ‎

تعداد 8  پروژه عمرانی و خدماتی با حضور سید جعفر رسولی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل ـ قدرت ا... نائیج نژاد معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری و دیگر مسئولین شهرستانی  در دومین روز از دهه مبارک فجر 1397 افتتاح و به بهره برداری رسید .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل : ابتدا در دومین روز از دهه فجر زنگ انقلاب اسلامی در دبیرستان شهید علی ملک زاده با حضور قدرت ا... نائیج نژاد معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری ـ حجت الاسلام مرتضوی امام جمعه آمل ـ عباس مرزبند مدیر آموزش و پرورش آمل و دیگر مسئولین شهرستانی به صدا در آمد و بعد از آن زنگ سمن ها نیز به صدا درآمد .

دراین مراسم عباس مرزبند مدیر آموزش و پرورش آمل ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر و تسلیت شهادت حضرت فاطمه ، حضور مسئولین شهرستانی را که هرساله جهت نواختن زنگ انقلاب در مدارس حضور می یابند تقدیر و تشکر نمود و از دانش آموزان و مدیر و معلمان مدرک نیز جهت حضور وبرنامه ریزی بخاطر برگزاری این مراسم تقدیر نمود .

در ادامه حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی امام جمعه آمل ضمن تسلیت ایام فاطمه و گرامیداشت دهه فجر اظهار داشت امروز ایران اسلامی به برکت ایستادگی و مقاومت جوانان ما در چهل سال قبل به بار نشست و به درخت تنومندی تبدیل شد .

وی بیان کرد : دشمن تبلیغات سوء می کند نفاق به وجود می آورد تا همدلی ما را بشکند تا به اهدافش برسد ، امروز اگر 10 کشور در دنیا باشند و به تمامی دانش ها دست بافته باشند ایران حرف اول را در سطح منطقه می زند ، امروز بالندگی و ایستادگی باعث گردید تا ایران مقتدر باقوت بتواند حرفی برای گفتن داشته باشند ، پس وظیفه ما در چهلمین سال پیروزی انقلاب این است که برای دفاع از ارزشهایمان تلاش نمائیم .

در ادامه قدرت ا... نائیج نژاد ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیران و دانش آموزان و معلمین و مدیران حاضر در جلسه ایام شهادت حضرت فاطمه (س) را تسلیت و دهه فجر انقلاب اسلامی را گرامی داشته و گفت :  با عنایت به دستور استاندار  محترم زنگ سمن ها امروز دراین مدرسه نواخته شده و امیدواریم سمن های حاضر در شهرستان بتوانند به اهدافشان همان خدمت رسانی به مردم می باشد برسند .

این مسئول در ادامه افزود : فعالیت های سمن های شاخه دانش آموزی با تلاش و کوشش همه دانش آموزان مدارس باید شروع شود و باید به دانش آموزان آموزش بدهیم تا شهرستان آمل و استان مازندران در تربیت اجتماعی رتبه خوبی در سطح کشور بیاورند و آسیب های اجتماعی را با این روش بتوانیم کاهش دهیم .

در ادامه مدیران ادارات و نهادهای شهرستان با حضور در آستانه مبارکه امامزاده ابراهیم (ع) بعد از قرائت فاتحه بر سر مزار شهداء ، مشعل انقلاب را روشن نمودند . در این مراسم دانش آموزان مدارس ابتدایی با در دست داشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران  با سردادن شعار مرگ بر آمریکا ـ مرگ بر اسرائیل و نفرت و انزجار خود  را به دشمنان نشان دادندو به سمت میدان 17 شهریور آمل حرکت کردند .

در طول مسیر مشعل انقلاب توسط خانواده محترم شهداء و ایثارگران و مدیران شهرستان حمل گردید و با شعار الله اکبر ـ خمینی رهبر ـ نه شرقی ، نه غربی ، جمهوری اسلامی  ، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و مرگ بر فتنه گر  نفرت و انزجار خود را به همه دشمنان اعلام کردند .  

در ادامه سید جعفر رسولی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل به اتفاق تعدادی از مسئولین شهرستانی برای افتتاح پروژه های عمرانی بخش مرکزی آمل حضور یافتند و پروژه های ذیل را افتتاح نمودند :

1 ـ اولین پروژه پیاده روسازی روستای درازان با اعتباری به مبلغ 900 میلیون ریال توسط دهیاری روستای درازان هزینه گردید و تعداد 501 خانوار از این پروژه بهره مند شدند .  

2 - دومین پروژه پرورش گاو شیری 10 رأسی با اشتغالزایی 3 نفر در روستای شرمکلا با اعتباری به مبلغ  11 میلیارد ریال توسط دستگاه اجرایی مدیریت جهاد کشاورزی و بخش خصوصی و دریافت مبلغ 1 میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات وام روستایی کارا  هزینه گردید  افتتاح و به بهر ه برداری رسید .

3 ـ سومین پروژه قالیشویی پارسا با اشتغالزایی 3 نفر در روستای آهنگرکلا هرازپی با اعتباری به مبلغ 5 میلیارد و 428 میلیون ریال توسط دستگاه اجرایی صنعت ، معدن و تجارت و بخش خصوصی و با دریافت وام روستایی کارا به مبلغ 1 میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه گردید افتتاح و به بهره برداری رسید .

4 - چهارمین طرح توسعه ماشین آلات شالیکوبی و بهسازی بنا با اشتغالزایی 7 نفر در روستای سنگ بست با اعتباری به مبلغ 16 میلیارد ریال دستگاه اجرایی مدیریت جهاد کشاورزی و سهم متقاضی 16 میلیارد ریال هزینه گردید افتتاح و به بهره برداری رسید .

5 پرورش ماهی سردآبی با اشتغالزایی 3 نفر در روستای معصوم آباد با اعتباری به مبلغ 9 میلیارد ریال توسط دستگاه اجرایی شیلات و بخش خصوصی با دریافت 5 میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات اعطایی هزینه و به بهره برداری رسید .

6 ششمین پروژه تولید لوازم تراکتور و نورد ورق آلات با اشتغالزایی 3 نفر با اعتباری به مبلغ 10 میلیارد و 833 میلیون ریال توسط دستگاه اجرایی صنعت ، معدن و تجارت و بخش خصوصی 8 میلیارد و 333 میلیون ریال هزینه و به بهره برداری رسید .

7 هفتمین پروژه پرورش ماهی سردآبی با اشتغالزایی 3 نفر در روستای ولیسده با اعتباری به مبلغ 9 میلیارد ریال توسط دستگاه اجرایی شیلات و بخش خصوصی با دریافت 5 میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات اعطایی از صندوق توسعه ملی هزینه و به بهره برداری رسید .

8 هشتمین پروژه اصلاح و بهینه سازی و تقویت برق روستای خاص کلا با اعتباری به مبلغ 1 میلیارد و 76 میلیون ریال که تعداد 183 خانوار از این نعمت برخوردار شدند افتتاح و به بهره برداری رسید .

9 نهمین پروژه پرورش گاو شیری 10 رأسی با اشتغالزایی 3 نفر در روستای شرمکلا با اعتباری به مبلغ  11 میلیارد ریال توسط دستگاه اجرایی مدیریت جهاد کشاورزی و بخش خصوصی و دریافت مبلغ 1 میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات وام روستایی کارا  هزینه گردید  افتتاح و به بهر ه برداری رسید .

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها