فارسی| En امروز : 3 اسفند 1397

فرماندار محمودآباد خبر داد :

تدوین سند توسعه نشاط اجتماعی در محمودآباد

کد خبر : 78491 14 بهمن 1397
پ

یوسف پور فرماندار شهرستان محمودآباد طی سخنانی در جلسه کارگروه نشاط اجتماعی با اشاره به تاکیدات استاندار مازندران و اهمیت توجه و تزریق شور و نشاط در جامعه از تدوین سند توسعه نشاط اجتماعی در شهرستان محمودآباد خبر داد. ‎

فرماندار محمودآباد خبر داد :

تدوین سند توسعه نشاط اجتماعی در محمودآباد

 

یوسف پور فرماندار شهرستان محمودآباد طی سخنانی در جلسه کارگروه نشاط اجتماعی با اشاره به تاکیدات استاندار مازندران و اهمیت توجه و تزریق شور و نشاط در جامعه از تدوین سند توسعه نشاط اجتماعی در شهرستان محمودآباد خبر داد.

 جلسه کارگروه نشاط اجتماعی روز گذشته به ریاست یحیی یوسف پور فرماندار شهرستان محمودآباد و با حضور فعالان فرهنگی و اجتماعی و هنری شهرستان در محل فرمانداری تشکیل شد و یحیی یوسف پور فرماندار شهرستان محمودآباد طی سخنانی در این جلسه با اشاره به ضرورت توجه به شور نشاط اجتماعی و آثار آن در جامعه گفت: حس تعلق و همبستگی اجتماعی، مسئولیت پذیری اجتماعی، وفاق اجتماعی، ارتقاء شاخص های سلامت روانی و اجتماعی، افزایش رضایت از زندگی یا رضایت شغلی، پویایی اجتماعی از مهمترین آثار نشاط اجتماعی در جامعه است.

وی گفت: نشاط احساسات مثبت و رضایت بخشی است که هر فرد در زندگی اجتماعی خود آن را تجربه می کند و این احساسات مثبت به ارتقاء سلامت روانی و اجتماعی منتهی می ­گردد.

وی گفت: بر اساس شاخص های جهانی کشور ما در رتبه پنجمین کشور غمگین و از حیث شور و نشاط اجتماعی دارای رتبه 105 در جهان می باشد و با تدیون این سند بدنبال آن هستیم تا بر اساس فرهنگ و ایده ها و آیین های کشورمان حد نشاط و خندیدن را تعریف کنیم تا با رسیدن به جامعه ای پویا با شتاب بیشتری برای رسیدن به توسعه گام برداریم.

فرماندار محمودآباد در این جلسه چالش بزرگ کشور را نا امیدی در بین افراد جامعه عنوان

 کرد و افزود : برای ارتقای نشاط اجتماعی، باید فضای امیدوارکننده‌ای در جامعه وجود داشته باشد و وضعیت معیشتی مردم نیز در اولویت قرار بگیرد.

 

 

اشتراک گذاری