فارسی| En امروز : 28 بهمن 1397

در دومین روز از دهه‌فجر همزمان با سراسر کشور

زنگ انقلاب در مدارس شهرستان بابل نواخته شد

کد خبر : 78503 15 بهمن 1397
پ

در دومین روز از دهه‌فجر همزمان با سراسر کشور ، به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بصورت نمادین زنگ انقلاب در دبیرستان پسرانه شاهد شهرستان بابل نواخته شد… ‎

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل، صبح روز شنبه 13 بهمن 97 زنگ انقلاب در دبیرستان شاهد پسرانه این شهرستان همزمان با سراسر کشور نواخته شد.

 درحاشیه آیین نواختن زنگ انقلاب در این مدرسه که توسط فرماندار انجام شد،قربانعلی ولی زاده ،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل ، ضمن گرامیداشت چهلمین بهار انقلاب، عنوان کرد : به برکت انقلاب اسلامی و خون شهیدان ،جمهوری اسلامی الگویی برای تمامی کشورهای آزادی‌خواه جهان شد تا جائیکه به فاصله چند ماه بعد، برخی از انقلابهای آزادیخواه جهان به تاسی از انقلاب ایران به پیروزی رسید.

نماینده عالی دولت در شهرستان بابل ، استقلال کشور را در گرو رهنمودهای هدایت‌گرانه امام راحل و منویات مقام معظم رهبری، حرکت‌های انقلابی جوانان، دانش‌آموزان و آحاد مردم عنوان کرد و ادامه داد: نقش دانش‌آموزان در پیروزی انقلاب اسلامی اجتناب‌ناپذیر بوده است.

وی همچنین با اشاره به اینکه دانش‌آموزان ، تاریخ‌سازان انقلاب اسلامی محسوب می‌شوند، افزود: نقش دانش‌آموزان در حفظ و تداوم جمهوری اسلامی بسیار موثر بوده و هست.

این مقام مسئول افزود: دانش‌آموزان با درک صحیح از تاریخ انقلاب اسلامی این روند انقلابی را باید الگوی پیشرفت خود قرار دهند و باید نسبت به جایگاهی که دارند آگاهی و متعهدانه فعالیت کنند.

در ادامه زنگ انقلاب همزمان با سراسر کشور در دبیرستانه پسرانه شاهد بابل توسط  ولی زاده،عالی ترین مقام دولت در شهرستان بابل به صدادرآمد.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها