فارسی| En امروز : 28 بهمن 1397

در آغازین روز از دهه مبارک فجر

نمایشگاه بزرگ دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در شهرستان بابل افتتاح شد

کد خبر : 78533 15 بهمن 1397
پ

نمایشگاه بزرگ دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در شهرستان بابل با حضور مهندس رازجویان، سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران، ولی زاده، فرماندار ویژه شهرستان بابل ، حجت الاسلام روحانی، امام جمعه بابل و مدیران دستگاههای اجرائی شهرستان و مردم شریف بابل در مصلای جمعه بابل افتتاح شد... ‎

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل، در این نمایشگاه عملکرد 40 دستگاه  اجرایی شهرستان در قالب یکصد غرفه برای بازدید علاقه مندان به نمایش گذاشته شده است.
فرماندار بابل در آیین افتتاح این نمایشگاه گفت: انقلاب اسلامی ایران در طول 40 سال ، دستاورد های ارزشمندی در ابعاد علمی، آموزشی، ورزشی و فرهنگی به دست آورده است که ضرورت داشت این عملکرد با برگزاری یک نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گیرد.
قربانعلی ولیزاده افزود: این عملکرد در قالب نمایش فیلم، بنر، کتابچه، پوستر و عکس در دهه فجر برپا شده و تا 16 بهمن هر روزه ازساعت 8:30 صبح تا 13 و از 16 لغایت 20 ادامه خواهد داشت.
وی اظهارداشت: دشمن با استفاده از ابزارهای مختلف رسانه ای که در اختیار دارد در حال ناکارآمد نشان دادن عملکرد نظام است و ضرورت دارد که همه ما با استفاده از تمامی ظرفیت های خود عملکرد  نظام اسلامی را به نمایش بگذاریم و توطئه های دشمنان را خنثی کنیم.
وی افزود: به هیچ عنوان محدودیت هایی که استکبار جهانی برای ما ایجاد می کنند مانع خدمت رسانی ما نخواهد شد و افتتاح 71 طرح در دهه فجر امسال در بابل نشان از شتاب یافتن خدمت رسانی به مردم است.
فرماندار بابل گفت: یکی از ویژگی های انقلاب ما مردمی بودن آن است و تردیدی نیست که مردم با راهپیمایی در 22 بهمن همچنان علاقه مندی خود را به آرمان های انقلاب اسلامی ایران  اعلام می کنند.
وی در پایان اعلام کرد:همزمان با دهه مبارکه فجر تعداد 71 طرح با اعتبار 840 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

در ادامه فرماندار بابل به اتفاق سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران و امام جمعه بابل از غرفه های این نمایشکاه بازدید کردند.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها