فارسی| En امروز : 28 بهمن 1397

در چهارمین روز از دهه مبارک فجر در بابل اتفاق افتاد

افتتاح ساختمان دو منظوره دهیاری و شورای اسلامی روستای زوارده بخش بندپی شرقی بابل

کد خبر : 78536 15 بهمن 1397
پ

ساختمان دهیاری و شورای اسلامی روستای زوارده بخش بندپی شرقی از توابع شهرستان بابل با حضور قربانعلی ولی زاده ، معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان ، تنی چند از روسای ادارات شهرستان و بخش،امام جمعه و بخشدار بندپی شرقی، شورا، دهیار و اهالی این روستا افتتاح و به بهره برداری رسید... ‎

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل، ولی زاده ، فرماندار ویژه این شهرستان در آیین افتتاح ساختمان دهیاری گفت: امروز ایران در جایگاه مهمی قرار دارد که این ها همه به برکت خون شهدا است.

وی تصریح کرد: امروز ما شاهد شکوفایی و پویایی در روستاهای کشور هستیم تا با تلاش شبانه روزی دولت تدبیر  و امید ،  بتوانیم با نگاهی به گذشته و افتخار به خدمات انجام شده در 40 سال پس از پیروزی انقلاب و با امیدی به آینده روشن برای نظام جمهوری اسلامی ایران چهره محرومیت را از روستا ها بزدائیم.

در ادامه فرماندار شهرستان بابل با ابراز خرسندی از برگزاری جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی  و با اشاره به سنگ اندازی استکبار جهانی و تحمیل تحریم های اقتصادی عنوان داشت که این گونه مسائل هیچ گاه باعث عقب نشینی خدمتگزاران به ملت نخواهد شد و روز به روز بر عظمت انقلاب و اسلام افزوده خواهد شد و شاخصه آن هم بهره برداری از دستاوردهای جوانان برومند این مرز و بوم در این اوضاع و فشارهای جهانی است که به حول قوه الهی در حال انجام است.

ایشان در ادامه افزودند:دهیاری ها نهادهائی بومی و غیر دولتی هستند که بصورت خودکفا باید منابع درآمدی را در محل شناسائی کرده و درآمد حاصله را صرف عمران و آبادی محل بنمایند.

این مقام مسئول اعلام کرد: ساختمان دهیاری که دو منظوره و شامل ساختمان شورای اسلامی نیز می باشد با اعتبار ی قریب به 90 میلیون تومان در زمینی به مساحت 135متر مربع و در دو طبقه تکمیل و به بهره برداری رسید.

نماینده عالی دولت در شهرستان بابل  در پایان بیان داشت: بخشداران با همکاری دهیاران پتانسیل های شهرستان را شناسایی تا با برنامه ریزی دقیق بتوانیم گامی بلند در شکوفایی این مناطق برداریم.

در این مراسم یاسر قربانپور گنجی ،بخشدار بابلکنار با اشاره به اینکه این بخش دارای 10دهیار تمام وقت می باشد ضمن نکوداشت دهمین سال تاسیس دهیاری ها در ایران  روز دهیار را تبریک گفت و به برشمردن خواسته های مهم دهیاران پرداخت.

 

گفتنی است روستای بالف کلای شرقی بابل دارای جمعیت 127 خانوار در قالب 325نفر می باشد و در 25 کیلومتری شهر بابل قرار دارد.92/4/16

 

 

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها