فارسی| En امروز : 3 اسفند 1397

در آیین کلنگ زنی جاده گلوگاه به دامغان مطرح شد:

حمایت و پشتیبانی مردم از یکی از عوامل اصلی بقای نظام

کد خبر : 78657 17 بهمن 1397
پ

استاندار مازندران مطرح کرد: ایستادگی و پشتیبانی مردم از نظام جمهوری اسلامی ایران یکی از عوامل اصلی پیروزی نظام در برابر شیطنت دشمنان است ‎

 

به گزارش روابط عمومی شهرستان گلوگاه، احمد حسین زادگان در آیین کلنگ زنی کریدور گلوگاه به دامغان اظهار کرد: اینکه طی هر مراسمی اقدامات نظام را معرفی می کنیم یک بخش از آن ریشه در کینه و شیطنت های دشمنان دارد.

وی افزود: دشمنان به طور دائم به دنبال یاس و نامیدی در درون کشورمان هستند از این رو فلسفه افتتاح پروژه ها ایجاد نشاط و امید اجتماعی است، دشمن به خوبی آگاه است که یکی از عوامل اصلی بقای حکومت اسلامی پشتیبانی مردم است.

استاندار مازندران بیان کرد: دشمنان نظام اسلامی با استفاده از فضای مجازی و ابر رسانه ها مردم را هدف قرار داده اند تا عامل ماندگاری نظام را تضعیف کنند، این اتفاقات هوشمندانه است.

وی گفت:اطلاع رسانی و گزارش ها از انجام پروژه ها باید از سطح محدود جمعیت به تمام بخش های جامعه و لایه های مختلف اجتماعی سرایت کند و این حس را ایجاد کند که همه باهم در تلاش هستیم و پیروزی در نهایت همگانی خواهد بود.

این مسؤول یادآور شد:در این افتتاحیه ها باید کنار هم قرار بگیریم و خدمت های صادقانه گفته شود زیرا امروز با سوالات بی پایه و اساس دشمنان روبرو هستیم، تمام دولت ها صرف نظر از اختلاف سلیقه سیاسی و همه نقد هایی که به عملکرد انسان ها وجود دارد در دوره مدیریت خدمات شایسته انجام دادند.

طی ۴۰ سال گذشته در حوزه های صنعت، بهداشت و درمان، گازرسانی، رفاه اجتماعی، دهیاری ها و شهرداری ها و در مجموع همه حوزه ها هزاران هزار کار انجام شده، این پیشرفت ها باید به نسل جدید منتقل شود.

حسین زادگان در پایان افزود: سعی کنیم مدلی طراحی کنیم که هر مجموعه ای لیاقت دارد با کمترین هزینه و لطمه به آن برسد.

اشتراک گذاری
پیوند ها