فارسی| En امروز : 3 اسفند 1397

در ششمین روز از دهه مبارک فجر

افتتاح 3 پروژه عمرانی در شهرستان محمودآباد

کد خبر : 78740 17 بهمن 1397
پ

صبح روز چهارشنبه 17 بهمن ماه سالجاری همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر و طی مراسمی با حضور حجت السلام والمسلمین سید داود موسوی امام جمعه و یحیی یوسف پور فرماندار و صدیقه حق شناس معاون فرمانداری و رنجبر بخشدار مرکزی و هاشمی بخشدار سرخ رود و سایر مدیران ادارات شهرستان محمودآباد 3 پروژه عمرانی در بخش مرکزی و سرخ رود شهرستان محمودآباد افتتاح شد. ‎

 

در ششمین روز از دهه مبارک فجر

افتتاح 3 پروژه عمرانی در شهرستان محمودآباد

 

صبح روز چهارشنبه 17 بهمن ماه سالجاری همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر و طی مراسمی با حضور حجت السلام والمسلمین سید داود موسوی امام جمعه و یحیی یوسف پور فرماندار و صدیقه حق شناس معاون فرمانداری و رنجبر بخشدار مرکزی و هاشمی بخشدار سرخ رود  و سایر مدیران ادارات شهرستان محمودآباد 3 پروژه عمرانی در بخش مرکزی و سرخ رود شهرستان محمودآباد افتتاح شد.

در این مراسم آسفالت راه روستای بولیده از بخش مرکزی به طول 750 متر و با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان و همچنین راه روستای میرده سفلی از بخش سرخ رود به طول 350 متر و با اعتباری بالغ بر 160 میلیون تومان که از محل اعتبارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مشارکت دهیاری روستا آماده شده بود افتتاح و به بهره برداری رسید.

همچنین در ادامه نمایندگی خودروی صادقی در زمینی به مساحت 4 هزار متر و زیر بنای 2500 متر و با اعتباری بالغ بر 190 میلیارد ریال با حضور کلیه مدیران شهرستان افتتاح گردید.

انتهای پیام /

 

اشتراک گذاری