فارسی| En امروز : 3 اسفند 1397

در هفتمین روز از دهه مبارک فجر

طی مراسمی 4 پروژه عمرانی در شهرستان محمودآباد افتتاح شد.

کد خبر : 78742 18 بهمن 1397
پ

صبح روز پنج شنبه 18 بهمن ماه سالجاری همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر و طی مراسمی با حضور حجت السلام والمسلمین سید داود موسوی امام جمعه و یحیی یوسف پور فرماندار و احمد محمدی و صدیقه حق شناس معاونین فرمانداری و رنجبر بخشدار مرکزی و هاشمی بخشدار سرخ رود و سایر مدیران ادارات شهرستان محمودآباد 4 پروژه عمرانی در بخش مرکزی و سرخ رود شهرستان محمودآباد افتتاح شد. ‎

 

در هفتمین روز از دهه مبارک فجر

طی مراسمی 4 پروژه عمرانی در شهرستان محمودآباد افتتاح شد.

صبح روز پنج شنبه 18 بهمن ماه سالجاری همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر و طی مراسمی با حضور حجت السلام والمسلمین سید داود موسوی امام جمعه و یحیی یوسف پور فرماندار و احمد محمدی و صدیقه حق شناس معاونین فرمانداری و رنجبر بخشدار مرکزی و هاشمی بخشدار سرخ رود  و سایر مدیران ادارات شهرستان محمودآباد 4 پروژه عمرانی در بخش مرکزی و سرخ رود شهرستان محمودآباد افتتاح شد.

در این مراسم به همت اداره بهزیستی شهرستان مهد کودک روستایی واقع در روستای خشت سر از بخش مرکزی با اعتباری بالغ بر 200 میلیون تومان و دیواره صخره نوردی واقع در سالن ورزشی روستای ترسیاب از بخش مرکزی به همت اداره ورزش و جوانان با اعتباری بالغ بر 250 میلیون تومان افتتاح شد.

همچنین در این مراسم ایستگاه آبرسانی روستای تشبندان از بخش مرکزی با اعتباری بالغ بر 200 میلیون تومان شامل احداث و نصب و راه اندازی پروژه آبرسانی به منظور تقویت آبرسانی به روستاهای منطقه بهره برداری شد.

در بخش پایان این مراسم پست 63 برق دابو و افزایش دو خروجی و احداث 2600 متر خط فشار متوسط در شهر سرخ رود محمودآباد با اعتباری بالغ بر 360 میلیون تومان افتتاح گردید.

انتهای پیام /

 

 

 

اشتراک گذاری