فارسی| En امروز : 3 اسفند 1397

در هفتمین روز از دهه مبارک فجر برگزار شد:

مراسم ملّی میهمانی لاله ها در گلزار شهدای روستای بیشه کلا محمودآباد

کد خبر : 78743 18 بهمن 1397
پ

پیش از ظهر روز پنج شنبه 18 و همزمان با سراسر کشور و طی مراسمی به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان محمودآباد آئین ملّی گلباران و عطرافشانی مزار مطهر شهدا با عنوان میهمانی لاله ها با حضور حجت السلام والمسلمین سید داود موسوی امام جمعه شهرستان محمودآباد و یحیی یوسف پور فرماندار شهرستان محمودآباد و مدیران ادارات شهرستان و نیرو های نظامی و انتظامی و خانواده های معظم شهدا و سایر آحاد جامعه در گلزار شهدای روستای بیشه کلا از بخش سرخ رود محمودآباد برگزار شد. ‎

 

در هفتمین روز از دهه مبارک فجر برگزار شد:

مراسم ملّی میهمانی لاله ها در گلزار شهدای روستای بیشه کلا محمودآباد

 

پیش از ظهر روز پنج شنبه 18 و همزمان با سراسر کشور و طی مراسمی به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان محمودآباد آئین ملّی گلباران و عطرافشانی مزار مطهر شهدا با عنوان میهمانی لاله ها با حضور حجت السلام والمسلمین سید داود موسوی امام جمعه شهرستان محمودآباد و یحیی یوسف پور فرماندار شهرستان محمودآباد و مدیران ادارات شهرستان و نیرو های نظامی و انتظامی و خانواده های معظم شهدا و سایر آحاد جامعه در گلزار شهدای روستای بیشه کلا از بخش سرخ رود محمودآباد برگزار شد.

حجت السلام والمسلمین سید داود موسوی امام جمعه شهرستان محمودآباد طی سخنانی در این مراسم عزت و اقتدار ایران اسلامی را مرهون خون شهدایی دانستند که برای حفاظت از این آب و خاک از جان خویش گذشتند.


وی گفت: شهدای ما در هشت سال دفاع مقدس با اهدا خون خود کشور را در برابر توطئه‌های دشمنان حفاظت کردند و اگر امروز کشور در اوج اقتدار است مرهون رشادت‌های آنهاست وامروز وظیفه همه مسولان است تا در مسیر شهدا حرکت کنند.

ایشان تجلیل از مقام شهدا ، ایثارگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس که با جانفشانی مانع از تصرف خاک کشور عزیزمان به دست بیگانگان شدند را از کوچکترین وظایف مدیران دانستند.

در ادامه این مراسم حاضران در این مراسم ضمن قرائت فاتحه، مزار 12 شهید مطهر آرمیده در گلزار شهدای بیشه کلا را عطر افشانی و گلباران نمودند و با آرمان های والای آنان تجدید میثاق کردند.

انتهای پیام /

 

اشتراک گذاری