فارسی| En امروز : 28 بهمن 1397

پیام فرماندار نکا برای مردم جهت شرکت در راهپیمایی 22 بهمن

راهپیمایی 22 بهمن برای حفظ وحدت و انسجام

کد خبر : 78754 21 بهمن 1397
پ

فرماندار نکا: مردم با حضور گسترده خود در این راهپیمایی، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی می زنند تا جهانیان متوجه عظمت و اقتدار این ملت و انقلاب شوند. ‎

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، توحیدی مقدم فرماندار نکا، با صدور پیامی از آحاد مردم ولایت مدار شهرستان، برای حضور گسترده و پرشورتر از سالهای قبل در راهپیمایی 22 بهمن و سالگرد چهل سالگی انقلاب اسلامی دعوت بعمل آورد.

متن پیام بدین شرح است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

وَ قُلْ جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ کانَ زَهُوقاً

  استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی نشانه پیروزی اراده مردم حق طلب بر استکبار جهانی است، که باگذشت 40 سال از روزهای آغازین انقلاب اسلامی ایران، هر روز بر طراوت و شادابی و تازگی آن افزوده می گردد ،این نشان از تعمق و گسترش فرهنگ نورانی دین مبین اسلام و مکتب امام خمینی(ره) کبیر دارد.

این انقلاب در طلیعه  40 بهار پیروزی، برای ادامه راه خود به وحدت و همدلی نیاز دارد و راهپیمایی 22 بهمن بهترین فرصت برای حفظ وحدت کلمه است؛ مردم با حضور گسترده خود در این راهپیمایی، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی می زنند تا جهانیان متوجه عظمت و اقتدار این ملت و انقلاب شوند.

قطعا این حضور آگاهانه تنها حاصل نگاه با بصیرت شماست، که ریشه در ولایت مداری ملت ایران اسلامی؛ علی الخصوص مردم شریف شهرستان نکا دارد، تا ضمن تجدید بیعت با آرمانهای حضرت امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب ، جلوه دیگری از میثاق الهی خود با ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای را به نمایش گذارند.

عبدالجواد توحیدی مقدم – فرماندار شهرستان نکا

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها