فارسی| En امروز : 28 بهمن 1397

به مناسبت ایام فرخنده دهه مبارک فجر

کلنگ پروژه احداث تقاطع غیرهم سطح انتهائی کنارگذر جنوبی بابل به زمین زده شد

کد خبر : 78755 21 بهمن 1397
پ

کلنگ پروژه احداث تقاطع غیرهم سطح انتهائی کنارگذر جنوبی بابل با حضوراستاندار مازندران، سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران و فرماندار ویژه شهرستان بابل در این شهرستان به زمین زده شد... ‎

 

 

به گزارش بادی کناری، مسئول روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل،به مناسبت ایام فرخنده دهه مبارک فجر،مراسم کلنگ زنی پروژه احداث تقاطع غیرهم سطح انتهائی کنارگذر جنوبی بابل با حضور حسین زادگان،استاندار محترم مازندران، رازجویان، سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران،ولی زاده،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل و سایر مسئولان استانی و شهرستانی  برگزار شد.

این پروژه در کیلومتر 5 جاده بابل به قائمشهر به طول 160 متر و عرض 11/5 متر در 4 دهانه و با 3 ستون و با اعتباری بالغ بر 150 میلیارد ریال احداث خواهد شد.

حاج احمد حسین زادگان استاندار محترم مازندران در مراسم کلنگ زنی پل غیر همسطح کمربندی جنوبی در بابل بیان داشت: متأسفانه در حال حاضر دشمن هجمه های زیادی را به نظام وارد می کند و با بهره گیری از فضای مجازی و رسانه ها سعی دارد مردم را از نظام ناامید کند.

وی افزود: در چنین شرایطی وظیفه ما این است که این طرح های نیمه تمام را زودتر به اتمام برسانیم تا مردم از نعمت آن بهره‌ مند شوند.

استاندار مازندران اظهار داشت: آغاز اجرای طرح های بزرگ و یا بهره مندی از آن نشان می دهد که تحریم ها اثر ندارد.

وی درباره پل غیر همسطح کمربندی جنوبی بابل افزود: دولت برای احداث این پل روگذر 150 میلیارد ریال اعتبار اختصاص داد و باید در کمتر از 2 سال این طرح افتتاح شود.

وی بیان داشت: تردیدی نداریم که مردم در راهپیمایی 22 بهمن شرکت می کنند و به گفته مقام معظم رهبری راهپیمایی امسال بهتر از سالهای دیگر و تاریخی است.

کمربندی جنوبی بابل به عنوان بزرگ ترین شهر مازندران دارای 6 زیرگذر و سه رو گذر است. 

تاکنون برای این کمربندی بیش از یکهزار و 300 میلیارد ریال هزینه شده است.

 

 

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها