فارسی| En امروز : 28 بهمن 1397

دعوت فرماندار شهرستان ساری از مردم ولایتمدار برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن

کد خبر : 78762 20 بهمن 1397
پ

فرماندار مرکز استان مازندران با صدور پیامی از آحاد مردم ولایت مدار شهرستان ساری، برای حضور گسترده و پرشورتر از سال‌های قبل در راهپیمایی 22 بهمن دعوت به عمل آورد. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، عباسعلی رضایی با صدور پیامی از آحاد مردم ولایت مدار شهرستان ساری، برای حضور گسترده و پرشورتر از سال‌های قبل در راهپیمایی 22 بهمن دعوت به عمل آورد که به شرح زیر است.

 

۲۲ بهمن؛ سرآغازی زیبا از فصل حیات ملت شریف ایران است. چنانکه مقام معظم رهبری فرموده‌اند: این روز مظهر اقتدار ملی و نشان‌دهنده عزم عمومی ملت ایران است.

بی‌شک؛ انقلاب شکوهمند اسلامی مردم ایران، ثمره تلاش‌های مبارزان و حاصل خون شهدایی است که همگی به تبعیت از معمار کبیر انقلاب، از جان‌مایه گذاشتند تا نهال نوپای انقلاب اسلامی به درختی سترگ و تنومند تبدیل شود.

این‌جانب به نمایندگی از دولت خدمت گذار تدبیر و امید ضمن تبریک فرارسیدن یوم‌الله ۲۲ بهمن و تسلیت ایام فاطمیه (س) از مردم شریف، ولایت مدار و همیشه درصحنه مرکز استان مازندران دعوت می‌کنم تا با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر با آرمان‌های شهدای انقلاب، امام راحل و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق نموده و هم‌صدا با سراسر کشور این اتحاد ملی را به نمایش بگذارند.

 

عباسعلی رضایی

فرماندار شهرستان ساری

اشتراک گذاری
پیوند ها