فارسی| En امروز : 28 بهمن 1397

جهت حضور پرشور مردم در راهپیمائی 22 بهمن

دعوت فرماندار ویژه شهرستان بابل از مردم جهت حضور گسترده در راهپیمائی 22 بهمن

کد خبر : 78802 21 بهمن 1397
پ

فرماندار ویژه شهرستان بابل از مردم جهت حضور گسترده در راهپیمائی 22 بهمن دعوت کرد... ‎

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بابل ، ولی زاده، معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان در پیامی از آحاد مردم بابل برای حضور گسترده در راهپیمائی 22 بهمن دعوت کرد.

در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

"والفجر و لیال عشر"

دهه مبارکه فجر، طلوع خورشید پیروزی و سربلندی ملت خداجو و مسلمان ایران علیه نظام کفر و استبداد و نغمه های سرخ و جاودانی مردمی را به یاد می آورد که چکامه بلند فریاد را در سایه ایمان سرودند و پایه های حکومتهای فاسد و ظالم در دنیا را تکان دادند،دیواره محکم حکومت شاهنشاهی را فرو ریختند و نظام جدیدی در عرصه اجتماع و سیاست بر اساس معیارهای توحیدی و آموزه های اسلامی در جامعه بر پا نمودند.

تقارن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با ایام فاطمیه و مزین شدن طلیعه آن به نام حضرت صدیقه طاهره(س) بستری مناسب برای ارائه پیام معنوی انقلاب اسلامی و بیان سلحشوری ها و دلاورمردی های ملت ایران اسلامی و مبارزات مردم آزادی خواه در برابر حاکمیت استبداد و سلطه خارجی به جهانیان است.

ضمن گرامیداشت فرارسیدن یوم الله 22 بهمن و تسلیت ایام فاطمیه از مردم شریف بابل دعوت می نمایم تا با حضور در راهپیمائی وحدت آفرین و دشمن شکن 22 بهمن ماه بار دیگر میثاق ابدی خود با امام راحل(ره)، رهبر معظم انقلاب و شهدا را به جهانیان اعلام نمایند.

 

قربانعلی ولی زاده

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل

 

لازم به ذکر است راهپیمائی 22 بهمن امسال شهر بابل از میدان ولایت راس ساعت 10 صبح فردا آغاز و تا مصلای جمعه بابل ادامه خواهد داشت.

 

اشتراک گذاری
پیوند ها