فارسی| En امروز : 3 اسفند 1397

راهپیمایی با شکوه 22 بهمن

راهپیمایی با شکوه 22 بهمن

کد خبر : 78825 22 بهمن 1397اخبار تنکابن
پ

راهپیمایی با شکوه 22 بهمن در شهرستان تنکابن با حضور مسئولین ادارات و دستگاه ها و آحاد مردم انجام گردید . ‎

 

مراسم راهپیمایی 22 بهمن شهرستان تنکابن همزمان با سراسر کشور در شهرستان تنکابن راس ساعت 10صبح با حضور پرشور مسوولین و مدیران دستگاههای اجرایی ، خانوده های معزز شهدا و آحاد مردمی برگزار گردید.

سید امیر حسینی جو  معاون استاندار و فرماندار ویژه در جمع راهپیمایان بخش خرم آباد تنکابن اظهار داشت : حضور گرم و مسوولانه مردم در راهپیمایی 22 بهمن معنادار است. حضور مردم فهیم خرم آباد در راهپیمایی 22 بهمن و سراسر ایران اسلامی سخنرانی بدون شرحی است برای جهان استکبار که بدانند علیرغم تمام تلاشهای دشمنان که در این روزها سعی داشتند با تهدید ، ترور ، نا امن کردن مکانها و مسیرهای راهپیمایی مردم را از حضور در این برنامه منصرف نمایند اما شاهدیم که در این شرایط جوی در همه مناطق کشور این راهپیمایی جاری است. بنده بعنوان خدمتگزارمردم شریف تنکابن ، ضمن تقدیرو تشکر از حضور آحاد مردمی ،روحانیت معزز ، مسوولین محترم و ... اعلام می دارم : امروز چهل سالگی انقلاب را جشن می گیریم آن هم در شرایطی که با پیروزی انقلاب اسلامی صف بندی دشمنان ، مخالفت ها ، نفاق ها ، ترور ، تهدید ها و تحریم ها آغاز گردید .سپس جنگ را تحمیل نمودند در شرایطی که اوضاع سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی پایداری در کشور نداشتیم. با رهبری معمار کبیر انقلاب و حضور آحاد مردمی بویژه بسیجیان ، ارتش و آحاد مردمی 8 سال جنگ را در شرایط سخت و حتی بدون داشتن یک موشک و نداشتن تجهیزات جتگی مدیریت

 کردیم. 8 سال جنگ با ایثار ، رشادت ها ، جانفشانی شهدا ، ایثارگران ، جانبازان ، رزمندگان و ... مدیریت

 گردید. دست مریزاد به این ملت. جنگ تحمیلی به پایان رسید اما دشمنی ها پایان نیافت و این تحریم ها در این 40 سال ادامه داشت. تحریم دشمنان چیز تازه ای نیست بنای دشمن مخالفت است اما قطار خدمت رسانی به مردم و توسعه کشور لحظه ای متوقف نگردیده و نخواهد شد.

خدمات و اقدامات موثری در حوزه زیر ساختی ، آب ، برق ، گاز ، حوزه راه ، درمان و آموزش و پرورش صورت پذیرفت و ادامه نیز دارد. 40سال تهدید و تحریم را پشت سر گذاشتیم اما خدمات رسانی متوقف نگردید.در حل مشکلات حوزه اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی نیز نیاز است با عزم جدی و با درایت مقام معظم رهبری ، همراهی دولت ، مجلس و قوه قضائیه برآن فائق آئیم. اخیرا دستوری که مقام معظم رهبری صادر کردند در خصوص اصلاح ساختار بودجه اداری کشور که انشا ا.. شاهد تسریع اجرای آن خواهیم بود.

وزیر محترم کشور جناب آقای دکتر رحمانی فضلی و استاندار محترم مازندران در روز یکشنبه مورخ 21/11/97 در نشست مشترک شهرستانهای غرب استان حضور داشتند و در خصوص موضوعات شهرستان تنکابن پیگیریهایی بعمل آمد . اما در بخش خرم اباد پیگیری پروژه الموت  قزوین ، بیمارستان 205 تختوابی ، گازرسانی ، برق رسانی وتجهیز مراکز درمانی در دستور کار قرار دارد.

سید امیر حسینی جو در بخش دوم سخنان خود اظهار داشت: ما برای اثبات حقانیت خود ، باید دشمنان خود را بشناسیم . در صف مقابل ما ، اول اسرائیل رژیم کودک کش، و قصاب خاورمیانه که دشمنی اش بر کسی پوشیده نیست چون نمی خواهد نظام جمهوری اسلامی شکل گرفته و ادامه داشته باشد. سیاست ما نسبت به اسرائیل مشخص است . آمریکا بعنوان راس دشمنان ، استراتژی دفاع از مردم را نمایش می دهد اما با تهدید و تحریم به هیچ کشوری اجازه ارتباط با ایران را نمی دهد ! و هر کسی که با او نباشد ، باید حذف گردد.

 استکبار جهانی جهت دشمنی با ایران ،  گروههای معاند داعش و تکفیری را ایجاد نمودند و مدافعان حرم در دفاع از کشورو مقابله با آنان جنگیدند.منافقین نیز به بهانه همراهی ، ترور را شروع کردند . مردم انقلابی ما را در اوایل انقلاب فقط به می دانند که به خاطر نماز خواندن و حزب اللهی بودن مورد ترور قرار دادند

 و در عملیات مرصاد دست در دست دشمن بعثی گذاشتند. .امروز سلطنت طلبان امید آن دارند تا به ایران برگردند !آمریکا و اسرائیل و گروههای معاند و... با هم در مقابل نظام یکی شدند  . برای شناخت دشمنان باید پرونده آنان را مطالعه نمائید تا به حقانیت کشور و نظام ما پی ببرید.اگر مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری بر همدلی تاکید دارند بعلت صف بندی دشمنان است.

در چهل سالگی تجربه انقلاب به این نتیجه رسیدیم که تا زمانیکه در کنار هم باشیم و وحدت و انسجام داشته باشیم هیچ نفوذی امکانپذیر نیست . امروز در جنگ روانی ، اقتصادی و فرهنگی قرار داریم . امروز دشمن در نقاب دشمنی وارد جنگ شد و قرآن با اشکال متفاوت بر سر نیزه ها نمایش داده شد. باید هوشیار بوده و بصیرت داشته باشیم و شرایط مساعدی را در این شرایط ایجاد نمائیم.

وی در پایان به مدیران دستگاههای اجرایی تاکید نمود : امروز هیچ کاری مهم تر از خدمت رسانی به مردم فهیم منطقه نیست و در این راستا هیچ قصوری پذیرفتنی نیست. مردم همیشه در همه ی صحنه ها حضور داشتند و مدیران را تنها نگذاشتند . امروز وظیفه ی ما سنگین است. انشا ا... در مسیر شهدا ، آرمانهای شهدا و امام شهدا گام برداریم.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها