فارسی| En امروز : 28 بهمن 1397

تقدیر و تشکر فرماندار شهرستان کلاردشت از حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

کد خبر : 78831 22 بهمن 1397
پ

تقدیر و تشکر فرماندار شهرستان کلاردشت از حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری

کامران پولادی فر ماندار کلاردشت  با صدور پیامی از حضور حماسی و شکوهمند مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان کلاردشت در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر نمود. متن پیام بدین شرح است:

راهپیمایی پرشکوه شما مردم انقلابی، ولایتمدار و شهید پرور شهرستان کلاردشت در یوم الله ۲۲بهمن برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات شهرستان افزود و یک بار دیگر نشان داد که مردم شریف شهرستان کلاردشت همانند همه ملت بزرگ ایران در دفاع از انقلاب اسلامی، آرمان ها و دستاوردهای  امام خمینی کبیر (ره) و لبیک به ندای مقام معظم رهبری (مدظله العالی)پیوسته مصمم و پیشتاز بوده و تهدید و ارعاب دشمنان و دروغ پردازی های رسانه های مختلف استکباری نتوانست ذره ای بر ایمان ، اعتقاد و اراده ملت عزیز ایران تاثیرگذارد.

بی شک تجلی حضور پرشکوه مردم در تحقق اهداف امام، انقلاب و شهدا بوده و با این راهپیمایی گسترده دنیا دانست که دسیسه های دشمنان نمی تواند مردم فهیم ایران را از نظام مقدس اسلامی جدا سازد.

اینجانب ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند و افتخار آمیز انقلاب اسلامی از تمامی اقشار مختلف مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرستان کلاردشت که با حضور آگاهانه در راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن ضمن نمایش اقتدار، همبستگی و وحدت مردم شهرستان کلاردشت که در حقیقت تجدید بیعت با آرمانهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی بود صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم.

        کامران پولادی 

فرماندار شهرستان کلاردشت

اشتراک گذاری
پیوند ها