امروز دوشنبه, 27 آذر 1396


کد مطلب : ۱۰۱۵۹  / گروه :  / ۰۱ آذر ۱۳۹۳  /  بازدید : ۱۲۸۹
بازخواني سخنان مرحوم آيت الله شجاعي در سفر انتخاباتي دكتر حسن روحاني به مازندران در سفر انتخاباتي دكتر حسن روحاني كانديداي انتخابات رياست جمهوري در خرداد1392 به مازندران آیت الله سید حسن شجاعی در جمع پرشكوه حاميان دكتر حسن روحاني در مسجد جامع ساري مطالب ارزشمندي را بيان نمود كه بازخواني آن بيانگر ديد وسيع ، شجاعت و آينده نگري اين روحاني جليل القدر است.

 

در سفر انتخاباتي دكتر حسن روحاني كانديداي انتخابات رياست جمهوري در خرداد1392 به مازندران آیت الله سید حسن شجاعی در جمع پرشكوه حاميان دكتر حسن روحاني در مسجد جامع ساري مطالب ارزشمندي را بيان نمود كه بازخواني آن بيانگر ديد وسيع ، شجاعت و آينده نگري اين روحاني جليل القدر است
اين فقيد سعيد پیش از سخنرانی دكتر حسن روحانی اظهار داشت: آنهایی که در رابطه با رای دادن به روحانی تصمیم گرفته اند، این انتخاب مبارکشان باشد.
وی ادامه داد: اما آن دسته از همشهریان که هنوز در این رابطه تصمیم نگرفته اند آگاه باشند که با این انتخاب، یک تحول بنیادی، تاریخی و ارزشمند در جامعه مدنی به وجود می آورند و کشور به دست مردی متعهد سپرده می شود. شجاعی تصریح کرد: اگر وفاداری به رهبری و قانون اساسی را می خواهید به روحانی رای دهید.
 وی با بیان اینکه این رای، پشیمانی ندارد، گفت: انتخاب روحانی، اقتدار و اسلامیت را برای مردم به همراه دارد.
آيت الله سید حسن شجاعی از حاضران درخواست نمود تا برای رضای رهبری ، عدالت همراه با اصلاحات ، توسعه و پیشرفت امر به معروف و نهی از منکر به حسن روحانی رای دهند .
ياد و خاطره اين عالم شجاع و جليل القدر را گرامي داشته و شادي روحش را در آستانه اربعين سيد و سالار شهيدان كربلا حضرت ابا عبدالله الحسين آرزو مي نمائيم .


بازخواني سخنان مرحوم آيت الله شجاعي در سفر انتخاباتي دكتر حسن روحاني به مازندران
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز7880
مجموع43753186

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری