امروز دوشنبه, 01 آبان 1396


کد مطلب : ۱۰۷۹۷  / گروه :  / ۲۸ بهمن ۱۳۹۳  /  بازدید : ۱۱۴۸
مخالفت فرماندار قائم شهر با برپایی چند باره نمایشگاه های مبلمان فرماندار قائم شهر: با برپایی چند باره نمایشگاه های متعدد مبلمان در قائم شهر مخالفیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قائم شهر، مهدی محمدی در جلسه کارگروه اشتغال با بیان اینکه دولت بابت بیمه و ایجاد اشتغال هزینه پرداخت می کند اظهار داشت: دولت در قبال این پرداخت هزینه، انتظار دارد اشتغال مفید در جامعه ایجاد شود.
وی به آمار نامعقول بیمه شذگان قالی بافی در قائم شهر اشاره کرد و افزود: برای من این موضوع قابل قبول نمی باشد و هرکسی که تصمیم گرفت قالی بافان اینگونه بیمه شوند به مردم خیانت کرده است.
فرماندار قائم شهر اظهار داشت: ما بعنوان کارگزاران دولت موظفیم از حقوق مرم دفاع نماییم بویژه توجه به جوانان تحصیل کرده از اولویت کار ماست زیرا این عزیزان برای ایجاد اشتغال نیاز به اعتماد کردن به ما دارند.
محمدی اظهار داشت: باید بیمه کسانی که فاقد مهارت قالی‌بافی هستند قطع گردد و تیم مشترک متشکل از کارشناسان بیمه تامین اجتماعی و صنعت و معدن از قالیبافان زیرپوشش بیمه، بازدید کنند.
وی، در بخشی دیگر به شکایت مبل فروشان شهرستان از برگزاری متعدد نمایشگاه مبلمان اشاره کرد و گفت: تعداد نمایشگاه‌های مبلمان که در این نمایشگاه برگزار می‌شود بسیار زیاد است و به دلیل کیفیت نداشتن و ارزان تر بودن از نرخ بازار، فروشندگان مبل را در شهرستان با مشکلاتی مواجه کرده است.
فرماندار قائم شهر بابیان اینکه در طول سال پنج تا شش بار نمایشگاه مبل در نمایشگاه بین المللی برگزار می شود، تاکید کرد: بطور جد با برپایی چندباره نمایشگاه مبلمان در قائم شهر مخالفیم و در صورت برگزاری پلمپ خواهد شد.


مخالفت فرماندار قائم شهر با برپایی چند باره نمایشگاه های مبلمان
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز682
مجموع42897790

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری