امروز شنبه, 25 آذر 1396


کد مطلب : ۱۰۹۲۸  / گروه :  / ۱۹ اسفند ۱۳۹۳  /  بازدید : ۱۰۷۶
حسن خيريانپور، نايب رييس كارگروه توسعه دولت الكترونيك استان، خبر داد:
 معاون استاندار مازندران، در اين جلسه راه اندازي دفاتر صندوق خُرد روستايي در جهت تقويت فضاي كسب و كار در روستاها را از جمله اقدامات مهم اين كارگروه برشمرد و افزود: از 95 سهميه صندوق هاي خرد روستايي مازندران، تاكنون 52 صندوق، افتتاح و راه اندازي گرديد و مابقي نيز با جديت در حال پيگيري است

حسن خيريانپور، معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار مازندران در جلسه كارگروه توسعه دولت الكترونيك استان با اشاره به اين كه مازندران در فعاليت هاي مرتبط با توسعه دولت الكترونيك و هوشمند سازي اداري، از رتبه پنجم كشور در سال 91 به رتبه دوم در سال 92 ارتقاء يافت، خاطر نشان ساخت: كسب اين رتبه پس از استان تهران، در سايه تلاش و اهتمام همه دستگاه هاي اجرايي ميسر گرديد.

نايب رييس كارگروه توسعه دولت الكترونيك استان مازندران ، راه اندازي دفاتر صندوق خُرد روستايي در جهت تقويت فضاي كسب و كار در روستاها را از جمله اقدامات مهم اين كارگروه برشمرد و افزود: از 95 سهميه صندوق هاي خرد روستايي مازندران، تاكنون 52 صندوق، افتتاح و راه اندازي گرديد و مابقي نيز با جديت در حال پيگيري است.

حسن خيريانپور معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري با اعلام اين كه 89 دستگاه هاي اجرايي استان به شبكه الكترونيك متصل مي باشند، گفت: از اين تعداد، 11 دستگاه اجرايي طي دو سال اخير به اين شبكه پيوسته اند.

وي با اشاره به اين كه زيرساخت همه فرمانداري ها و بخشداري هاي استان در جهت اتصال به شبكه دولت مهيا شده است، بيان داشت: بزودي فرمانداري ها و بخشداري ها با اتمام اين اقدامات مي توانند از طريق سامانه الكترونيكي با دستگاه هاي اجرايي ارتباط داشته باشند.

حسن خيريانپور با اشاره به ضرورت توسعه واگذاري خدمات دستگاه هاي اجرايي به دفاتر پيشخوان دولت، ياد آور شد: در دو سال اخير با افزايش 40 خدمت، ارايه اين خدمات را به 140 مورد رسانده ايم كه در آينده به 200 خدمت افزايش خواهد يافت و توسعه خدمات در سال آينده نيز تداوم خواهد يافت.

معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري مازندران، افزود: هم اينك 26 دستگاه اجرايي به ارايه خدمات خود از طريق دفاتر پيشخوان مي پردازند كه از اين تعداد، 21 دستگاه به همه دفاتر خدمات مي دهند.

حسن خيريانپور با اشاره به فراخوان هاي صورت گرفته از طريق سايت استانداري براي تأسيس دفاتر پيشخوان روستايي، خبر داد: با تأسيس اين دفاتر، 84 فرصت شغلي در روستاها ايجاد خواهد شد.

در اين جلسه كه برخي مديران كل ستادي استانداري، بعضي مديران كل دستگاه هاي اجرايي و نمايندگان برخي دستگاه ها حضور داشتند، اعضاء به ارائه نقطه نظرات و ديدگاه هاي خود در خصوص موضوعات مطروحه پرداختند.


كسب رتبه دوم مازندران در فناوري اطلاعات و ارتباطات وتوسعه دولت الكترونيك طي سال 1392
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز5444
مجموع43698026

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری