امروز دوشنبه, 27 آذر 1396


رازجويان در چهارمين كارگروه تخصصي امور اقتصادي استان
کد مطلب : ۱۱۷۳۳  / گروه :  / ۰۶ مرداد ۱۳۹۴  /  بازدید : ۱۰۵۸
تدوين مناسب برنامه ششم توسعه، مستلزم تعامل ميان دستگاههاي اجرايي استان است چهارمين كارگروه تخصصي امور اقتصادي استان به رياست رازجويان سرپرست معاونت اقتصادي و توسعه منطقه اي استانداري مازندران و با حضور مديران دستگاههاي اجرايي ذيربط تشكيل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومي استانداري مازندران، رازجويان در اين جلسه ضمن بيان اهميت بخش اقتصاد و فعاليت هاي وابسته به آن در رشد و توسعه استان گفت: تکیه‌ بر توان داخلی ، تکمیل و تقویت زیرساخت‌های کنونی در بخش اقتصاد، گسترش و توسعه منابع و بهره‌گیری صحیح از ذخایر با استفاده از راهکارهای علمی و عملی مثبت و سازنده، مبانی اصلی اقتصاد مقاومتی است که در راستای حل مشکلات و توسعه اقتصادی استان باید مورد توجه قرار گیرند.
وي افزود: در همين راستا با توجه به اهميت سند توسعه استان و تدوين برنامه ششم توسعه كشور و همچنين لزوم توجه وافر به تعاملات بين سازماني و تدوين سياست هاي استراتژيك استاني در راستاي نيل به اهداف توسعه مدارانه استان نياز است تا در لواي اين كارگروه تعاملات سازنده اي بين بخش هاي مختلف اقتصادي استان برقرار گردد.
رازجويان توجه به آمار مستند تخصصي توسط هر يك از دستگاههاي اجرايي استان در راستاي سياست گذاريهاي كلان را مورد تأكيد قرار داد و تصريح كرد: توجه به زيرساخت هاي موجود در محيط زيست و كشاورزي بودن استان مازندران در راستاي توسعه صنعت در استان بايد هوشمندانه عمل كرده و حفاظت از محيط زيست را در سرلوحه ي امور توسعه اي قرار داد.
شايان ذكر است؛ در اين جلسه پس از استماع گزارش نهايي دبيران كميته هاي تخصصي كارگروه اقتصادي شامل كميته هاي صنعت و بازرگاني، جهاد كشاورزي و منابع طبيعي و همچنين منابع آب از تدوين برنامه هاي بخشي برنامه ششم، گزارش هاي مطروحه مورد بررسي و تبادل نظر قرار گرفته و پيشنهادات مقتضي از سوي اعضاي حاضر در جلسه ارائه گرديد.

 


تدوين مناسب برنامه ششم توسعه، مستلزم تعامل ميان دستگاههاي اجرايي استان است
تدوين مناسب برنامه ششم توسعه، مستلزم تعامل ميان دستگاههاي اجرايي استان است
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز7886
مجموع43753192

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری