امروز دوشنبه, 30 بهمن 1396


در شهرستان نوشهر صورت گرفت؛
کد مطلب : ۱۱۸۶۷  / گروه :  / ۲۶ مرداد ۱۳۹۴  /  بازدید : ۱۴۵۶
بازدید معاون اول رییس جمهور از مرکز پرورش ماهیان دریایی در قفس معاون اول رییس جمهور از مرکز پرورش ماهیان دریایی در قفس وابسته به موسسه جهاد نصر در شهرستان نوشهر بازدید کرد / این طرح به صورت آزمایشی برای تولید سالیانه 500 تن ماهی اجرا شده که شامل ماهیان کپور، خاویاری در 16 قفس می‌باشد.

دکتر اسحاق جهانگیری، صبح امروز (دوشنبه) در جریان سفر به استان مازندران، با حضور در اسکله بندر نوشهر، از مرکز پرورش ماهیان دریایی در قفس بازدید کرد و در جریان نحوه لنگر گذاری نصب قفس‌ها، عملیات ذخیره سازی گونه‌های دریایی و ظرفیت پرورش ماهیان دریایی در این مرکز قرار گرفت.

مجری طرح ماهیان در قفس نیز در گزارشی به معاون اول رییس جمهور جزئیات این طرح را تشریح کرد و گفت: این طرح به صورت آزمایشی برای تولید سالیانه 500 تن ماهی اجرا شده که شامل ماهیان کپور، خاویاری در 16 قفس می‌باشد.

مجری این طرح همچنین اهداف موسسه جهاد نصر در بخش آبزی پروری را نیز توضیح داد و گفت: این موسسه در قالب برنامه ده ساله قرار است طرح تولید سالیانه  60 هزار تن انواع ماهیان به روش پرورش در قفس، تولید سالیانه 10 هزار تن انواع گوشت ماهیان خاویاری و تولید سالیانه 10 هزار تن میگوی پرورشی را اجرا کند.

کمک به تولید، افزایش امنیت غذایی کشور، سودآوری بالا و اشتغالزایی از جمله مزایای طرح پرورش ماهیان دریایی در قفس می‌باشد.


بازدید معاون اول رییس جمهور از مرکز پرورش ماهیان دریایی در قفس
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز25993
مجموع44822878

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری