امروز دوشنبه, 01 آبان 1396


يونسي، در جلسه كميسيون برنامه ريزي، هماهنگي و نظارت بر مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان؛
کد مطلب : ۱۲۷۸۶  / گروه :  / ۰۳ اسفند ۱۳۹۴  /  بازدید : ۸۰۵
ضرورت گسترش نظارت ها در مبارزه با پديده قاچاق /  لزوم برند سازي و بسته بندي محصول برنج استان معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار مازندران، در اين جلسه، خاطر نشان ساخت: با هرگونه اقدام كه امنيت و سلامت غذايي مردم را به مخاطره اندازد، برخورد جدي خواهد شد.

 به گزارش روابط عمومي استانداري، عليرضا يونسي رستمي، معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار مازندران در جلسه كميسيون برنامه ريزي، هماهنگي و نظارت بر مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان با اشاره به اين كه عزم استان در مبارزه با قاچاق كالا و ارز جدي است، بيان داشت: پديده قاچاق امروز يك معضل جهاني است كه به منظور آسيب زدن به اقتصاد جوامع و سودآوري مضاعف از سوي سازمان هاي مخوف اطلاعاتي مديريت و پشتيباني مي شود.

وي مبارزه قاطع با اين پديده را نيازمند فرهنگ سازي عمومي در جهت حمايت از توليد داخلي و عدم خريد توليدات خارجي از سوي مردم دانست و ياد آور شد: آسيب هايي كه در گذشته به اقتصاد كشور وارد شد، نيازمند سرمايه گذاري هاي موثر است و دولت تدبير و اميد همه تلاش خود را براي بهبود وضعيت به كار بسته است.

يونسي مبارزه تمام عيار در استان با اين پديده را در گرو استفاده از همه ظرفيت ها با برنامه ريزي، كيفيت بخشي به كار، آموزش هاي لازم و تخصصي به مجريان و هم افزايي همه دستگاه هاي دست اندركار دانست و خاطر نشان ساخت: بايد در خصوص تمامي فرآيندهاي قاچاق كالا و ارز، نقاط قوت و ضعف و راهبردهاي لازم كار كارشناسي صورت گيرد.

رييس كميسيون برنامه ريزي، هماهنگي و نظارت بر مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان، بر ايجاد پست هاي بازرسي در 6 محور و مبادي ورودي مازندران تاكيد كرد و افزود: دستگاه هاي اجرايي مرتبط، طرح مبارزه با قاچاق كالا و ارز سال 95 خود را در راستاي طرح جامع مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان هر چه سريعتر ارايه نمايند.

وي بر گنجاندن برنامه هاي آموزشي لازم و تخصصي در برنامه مبارزه با قاچاق دستگاه هاي اجرايي تاكيد كرد و گفت: آموزش هاي اين بخش بايد عمومي شود و نظارت بر مبارزه با قاچاق انواع كالا بايد گسترش يابد.

معاون استاندار با بيان اين كه دولت برنج و گندم توافقي از توليد كنندگان خريداري مي نمايد، تصريح كرد: با هرگونه اقدام كه امنيت و سلامت غذايي مردم را به مخاطره اندازد، برخورد جدي خواهد شد.

يونسي با اشاره به اين كه برنج مازندران در شمار بهترين ها و با كيفيت ترين هاست و بايد به سمت برند سازي اين محصول به طور جدي حركت كنيم، افزود: براي تحقق اين مهم بايد ساز و كاري تعريف شود و بسته بندي محصول برنج بايد در استان به صورت كامل انجام شود.

 در اين جلسه علي پير فلك، دبير كميسيون برنامه ريزي، هماهنگي و نظارت بر مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان و برخي دستگاه هاي عضو، گزارشي از اقدامات و فعاليت هاي خود ارايه نمودند.


ضرورت گسترش نظارت ها در مبارزه با پديده قاچاق /  لزوم برند سازي و بسته بندي محصول برنج استان
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز560
مجموع42897668

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری