امروز شنبه, 25 آذر 1396


رييس ستاد انتخابات مازندران:
کد مطلب : ۱۲۸۳۶  / گروه :  / ۰۷ اسفند ۱۳۹۴  /  بازدید : ۸۱۴
ايران اسلامي  تنها كشور اسلامي ست كه نخبگان و خبرگان آن،  با ميل و اراده مردم انتخاب مي شوند بنا بر اطلاعات واصله در همان ساعات اوليه صبح امروز مردم عزيز در جاي جاي استان با حضور زايدالوصفي در پاي صندوق هاي راي حاضر شدند و اين نويدي از جشن ملي ست .

به گزارش روابط عمومي استانداري  مازندران، عليرضا يونسي، رييس ستاد انتخابات استان در جمع خبرنگاران مستقر  در ستاد انتخابات استان رسانه ها يار اصلي مسئولان اجرايي در كار اجرا دانست و  گفت: رسانه ها حلقه واسط مردم و دولت هستند كه رسالت خود را به شكلي شايسته در همه عرصه ها انجام مي دهند.

وي در خصوص تعداد حوزه هاي استان گفت: در كل استان 9 حوزه اصلي و 47 حوزه فرعي  در 22 شهرستان تعيين شده است و از ساعات ابتدايي امروز تمامي عوامل اجرايي، بازرسين، نيروهاي امنيتي و انتظامي در شعبات اخذ راي مستقر شدند.

يونسي خاطر نشان ساخت: بنا بر اطلاعات واصله در همان ساعات اوليه صبح امروز مردم عزيز در جاي جاي  استان با حضور زايدالوصفي در پاي صندوق هاي راي حاضر شدند و اين نويدي از جشن ملي ست .

وي با بيان اينكه چشم همه جهانيان به ايران دوخته است كه چه تجلي شكوهمندانه اي رقم خواهد خورد، عنوان داشت: ايران عزيز اسلامي  تنها كشور اسلامي ست كه قدرت در آن  توسط مردم جابجا مي شود و و نخبگان و خبرگان  با ميل و اراده مردم انتخاب مي شوند كه در هيچ جاي جهان به اين گستردگي نمي باشد.

رييس ستاد انتخابات استان گفت: در طول دوره تيليغات تعداد داوطلبين مجلس شوراي اسلامي كاهش پيدا كرد و در حال حاضر به 143 نفر رسيده  كه براي 12 كرسي مجلس به رقابت خواهند پرداخت.

وي گفت: طي دوره تبليغات شاهد بوديم كه دواطلبان و طرافدارانشان مولفه هاي قانوني و اخلاقي را رعايت كردند كه البته تخلفات ريزي گزارش شده كه با تذكر، توصيه  و ارشاد رفع رجوع شد.

يونسي استقبال مردم را باشكوه اعلام كرد و افزود: بر اساس قانون آغاز انتخابات در مازندران همزمان با سراسر كشور ساعت 8 صبح امروز 7 اسفند آغاز شده و تا ساعت 18  به مدت 10 ساعت ادامه خواهد داشت كه اگر اين زمان پاسخگوي حضور مردم نباشد، با درخواست استاندار محترم از وزارت كشور، زمان اعلام شده تمديد خواهد شد.

وي خطاب به مردم استان يادآور شد: هم استاني هاي شريف با در دست داشتن شناسنامه و كارت ملي در ساعات اوليه در سر صندوق ها حضور يابند تا در ساعات پاياني دچار مشكل نشوند.


ايران اسلامي  تنها كشور اسلامي ست كه نخبگان و خبرگان آن،  با ميل و اراده مردم انتخاب مي شوند
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز5510
مجموع43698092

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری