امروز شنبه, 25 آذر 1396


مسوول كميته فناوري اطلاعات ستاد انتخابات مازندران، اعلام كرد:
کد مطلب : ۱۲۸۵۹  / گروه :  / ۰۷ اسفند ۱۳۹۴  /  بازدید : ۱۱۱۰
اتصال 99/5 درصدي شعبات اخذ راي مازندران به سامانه جامع انتخابات از 25 فرآيند انتخابات، 23 فرآيند به صورت الكترونيك انجام مي شود.

به گزارش روابط عمومي استانداري، ابوذر قرباني، مسوول كميته فناوري اطلاعات ستاد انتخابات  مازندران با اشاره به اين كه حضور حداكثري مردم در انتخابات، گفت: موجب خرسندي شده است و خستگي دست اندركاران، جايش را به انگيزه و تلاش بيشتر براي خدمت به اين مردم وظيفه شناس و بصير و آگاه داده است.

وي با اشاره به فعال بودن سامانه جامع انتخابات، ياد آور شد: از 25 فرآيند انتخابات، 23 فرآيند به صورت الكترونيك انجام مي شود و فقط فرآيند اخذ و شمارش راي دستي است.

قرباني، بهره برداري و پشتيباني از سامانه جامع انتخابات، بروز رساني تجهيزات مربوطه و تجهيز كليه شعبات اخذ راي را از جمله اقدامات اين كميته توصيف نمود و افزود: همه اين تمهيدات منجر به اين مهم شده است كه امروز قريب 5/99 درصد اتصال به سامانه جامع انتخابات و بيش از 90 درصد اتصال آنلاين را در شعبات اخذ راي شاهد باشيم.

 مسوول كميته فناوري اطلاعات ستاد انتخابات  مازندران، با بيان اين كه تجميع آرا در سامانه ثبت مي شود و در بخش ها و فرمانداري هاي حوزه هاي اصلي و فرعي به صورت مكانيزه صورت مي گيرد، خاطر نشان ساخت: هر تجميع آرا صورت گرفته با تجميع دستي تطبيق داده مي شود و پس از تاييد نهايي اعلام مي گردد.

وي، گفت: بيش از 20 دوره آموزشي براي بازرسين، فرمانداران و مديران فناوري، اعضا و كميته هاي ستاد انتخابات استان به صورت ويدئو كنفرانس برگزار شده است.


اتصال 99/5 درصدي شعبات اخذ راي مازندران به سامانه جامع انتخابات
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز5484
مجموع43698066

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری