امروز سه شنبه, 01 اسفند 1396


فرماندهي انتظامي استان:
کد مطلب : ۱۲۸۶۱  / گروه :  / ۰۷ اسفند ۱۳۹۴  /  بازدید : ۱۳۵۰
انتخابات در امنيت كامل برگزار شده است مردم خوب و ولايت مدار مازندران در عرصه هاي گوناگون انقلاب، دفاع مقدس و موضوعات سياسي نقش موثري داشته اند.

به گزارش روابط عمومي استانداري، مسعود جعفري نسب، فرماندهي  انتظامي استان در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات مازندران با اعلام اينكه انتخابات در امنيت كامل برگزار شده است، گفت: مردم خوب و ولايت مدار مازندران در عرصه هاي گوناگون انقلاب، دفاع مقدس و موضوعات سياسي نقش موثري داشته اند.

عضو شوراي تامين استان با تاكيد بر اينكه بايد به قانون تمكين كرد، بيان داشت: در سطح استان تعداد 83 نفر به اتهام خريد آرا دستگير شدند كه بعضا اتهام ها ثابت شده است و برخي در حال بررسي مي باشد.

وي افزود: خريد آرا كار بسيار ناپسندي است كه رقابت سالم را مخدوش مي كند لذا از مردم عزيز استان مي خواهيم كه اين افراد را معرفي كنند تا آنان نتوانند در روند اجراي صحيح انتخابات اخلال ايجاد كنند.

وي اظهار اميدواري كرد، مجلسي كه ايجاد خواهد شد، مجلسي پويا باشد  و با تلاش در راستاي  رشد و پيشرفت اقتصادي و معيشتي مردم، كمك شاياني به  توسعه و بالندگي كشور نمايد

فرماندهي انتظامي استان با اشاره به اينكه آرامش و امنيت جامعه از همه چيز مهمتر است، خاطرنشان ساخت:ما هم تلاش مي كنيم براي كانديداي پيروز كه نمايندگان مردم هستند، هر كاري بتوانيم، انجام دهيم .

وي از حضور رسانه ها د رهمه زمينه ها  تقدير كرد و افزود: رسانه است كه با ايجاد شور و نشاط در جامعه عظمت نظام را به  رخ جهانيانان مي كشند.


انتخابات در امنيت كامل برگزار شده است
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز12040
مجموع44845385

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری