امروز سه شنبه, 01 اسفند 1396


استاندار مازندران خبر داد
کد مطلب : ۱۲۹۴۱  / گروه :  / ۲۸ اسفند ۱۳۹۴  /  بازدید : ۸۶۴
سرمایه گذاری 30 هزار میلیاردر ریالی برای ساماندهی زباله مازندران استاندار مازندران از ورود بخش خصوصی برای حل معضل زباله این استان با سرمایه گذاری 30 هزار میلیارد ریالی خبرداد.

ربیع فلاح در حاشيه افتتاح پل سوم محمد حسن خان بابل در گفتگو با خبرنگاران افزود : طرح سرمایه گذاری بخش خصوصی به تصویب رسید و حداکثر تا دو سال آینده مشکل پسماند و زباله مازندران حل خواهد شد.
نماینده عالی دولت در مازندران توصیه کرد تا زمان تکمیل طرح های ساماندهی زباله در استان شهرداری ها با نهادینه کردن فرهنگ تفکیک زباله از مبدا ، برای رفع این مشکل تلاش کنند.
استاندار مازندران جذب سرمایه گذاری خارجی را از الزام های اجرای طرح اقتصاد مقاومتی برشمرد و افزود:اقتصاد مقاومتی یعنی این که منتظر اعتبارات دولتی برای سرمایه گذاری و حل مشکل نباشیم .
وی با تاکید بر این که اعتبارات دولتی همواره با نوسانات قیمت نفت دچار مشکل می شود ، از تمامی مسئولان دستگاههای اجرایی بویژه فرمانداران و شهرداران خواست تا در شناسایی سرمایه گذاران بخش خصوصی اهتمام جدی تری داشته باشند.
فلاح گفت : باید برای جذب سرمایه گذار از خلاقیت های فردی و گروهی بهره گرفت و شرایط و امکانات را برای حضور و سرمایه گذاری آنان فراهم کرد.

 


سرمایه گذاری 30 هزار میلیاردر ریالی برای ساماندهی زباله مازندران
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز12159
مجموع44845504

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری